EErzsébet

EErzsébet adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.07.22
Utoljára itt2019.07.10

2013. július 23.egyedül járt itt
15-20 perc séta a városközponttól, csöndes utcácska. A szálláshely tiszta, bár nagyon egyszerű. S olcsó. Semmi fölösleges a szobában, bár az olvasólámpa hiányozna, ha hosszabb időre mennék. Állítólag konyha is van, nekem nem hiányzott, nem is néztem meg, csak pihenni és aludni mentem vissza.
Rózsakert Panzió Nyíregyháza Nyíregyháza -
2014. július 11.egyedül járt itt
Sokadszor járok itt, ha kiborulok, akkor erre a helyre vonulok vissza. A kaja nagyon jó, a wellness rész is, a vendégek főleg nyugdíjasok. A hotel felújítás alatt áll. Ami nem tetszik, hogy túlzsúfolt a szoba. Az 1 ágyasban az ágyon és a szekrényen kívül van még íróasztal, éjjeli szekrény, kis asztal és fotel.
Hajnal Hotel Mezőkövesd -
Kiváló 2017. november 8.egyedül járt itt
Színházhoz, Bazilikához, Érsekkerthez közel található ez a tiszta, barátságos, családi hangulatú panzió. A szoba (13-as)berendezése kényelmes, semmi fölösleges bútor, de minden, ami kell. A reggeli svédasztalos, friss, változatos, a személyzet kedves. Legközelebb is itt szállok meg, ha Egerben lesz dolgom.
Európa Panzió Eger - Európa Panzió Eger - Európa Panzió Eger -