Ercsi64

Ercsi64 adatlapja

Regisztráció2013.12.28
Utoljára itt2017.10.24

Kiváló 2013. december 28.barátokkal járt itt
A legjobban az tetszett, hogy azt kaptuk, amit vártunk. Sőt. . . Remek kilátás volt a Balatonra. A reggeli és vacsora bőséges, választékos. A masszázs pedig több, mint tökéletes. Egy szóval: minden szuper volt! Nem számítottunk erkélyes szobára, és azt kaptunk. Ha kimentem az erkélyre, a Balatont láttam. A személyzet segítőkész és kedves volt.
Kiváló 2014. február 21.barátokkal járt itt
A barátnőmmel töltöttünk pár napot a szállodában. A környezet és a szállás lenyűgöző volt. A wellness részleg nagyon tetszett, sokat fürödtünk. A személyzet udvarias és segítőkész. Csak felsőfokban tudok beszélni a szállodáról. A masszázs felejthetetlen volt. Az ételek minősége és sokfélesége változatos és nagyon jó.
Kiváló 2014. május 22.barátokkal járt itt
A barátnőmmel töltöttem 4 napot a szálláshelyen. Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Az ételek minősége és a sokféle választék láttán a bőség zavara volt. A személyzet segítőkész és figyelmes. A szálloda megfelel minden igénynek. A masszázs szuper. A tisztaság, a szoba felszereltsége megfelelő.