eszti91

eszti91 adatlapja

Regisztráció2017.01.29
Utoljára itt2019.09.08

Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Párommal nemrég tértünk be az étterembe ami külsőre is nagyon csalogató volt. Belépésünkkor üdvözöltek és azonnal asztalhoz kisértek. Kedves kis pincérlányka kihozta az étlapot és felvette a rendelést . Az étterem nagyon hangulatos kedves családias. Nagy odafigyelessel kihozták a leveseket.
Gyenge 2017. január 29.a párjával járt itt
Kedves Mindenki féreértés ne essék nem lehúzni akarom a szállodát nem egy rosszindulatu ember vagyok de ez mellett nem lehet elmenni. nagyon pozitivan álltunk az egész wellnesshez de amikor megérkeztünk és a menüválasztasos vacsi és ebéd helyett a pincér két mondatban elmondta hogy mit ehetünk akkor kezdtem kicsit pipa lenni.
Kiváló 2018. január 27.a párjával járt itt
Kedves Mindenki. Csak ajánlani tudom mindenkinek a szállodát. Nagyon jó helyen van a szálloda könnyen megközelíthető. Recepción kedves fogadás után utbaigozítottak elfoglaltuk a szobánkat és irány a fürdő. Este vacsi a szálloda éttermében segítőkész pincérek. Svédasztal bőséges kínálata degeszre ettük magunkat.