h.braun
Országjáró - 17 városban járt már

h.braun adatlapja

75 éves nyugdíjas vagyok. Gépipari Technikumot és Közgazdasági Szakközépiskolát végeztem.
10 évet Bp-en az Energiagazdálkodási Intézetnél, majd 66 éves koromig Kaposváron dolgoz-
tam. Kedvenc sportom a bakancsos túrázás, ha van lehetőségem akkor elutazok a Mátrába és
ott túrázok, gyakran egyedűl. Fiatalabb koromban sokat utaztam külföldre, beutaztam szinte
egész Európát, most idősebben csak belföldön utazok évente átlagosan 5 - 6 alkalommal,
egyszerű apartmanokba, néha wellness szállodákba foglalok. Tagja vagyok egy kaposvári tú-
rista egyesületnek, néha részt veszek közös kiránduláson.
Mivel régen elmultam 65 éves, igy belföldön majdnem ingyen utazhatok. Utazásaimat az inter-
net segítségével szoktam megszervezni, már szinte profi módon tudom meghatározni az optimá-
lis utazást MÁV, HÉV, VOLÁN kombinációkkal.
14 éves korom óta iskolai menzán, üzemi konyhán és egyéb közösségi formában étkezek, így
kihasználom a szállodákban biztosított félpanziós ellátást, de csak étterembe ritkán megyek.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.04.24
Utoljára itt2022.08.10

Kiváló 2014. május 24.a párjával járt itt
2001-óta rendszeresen visszatérő vendégek vagyunk, nyugdijas házaspárként. A szálloda elhelyezkedése tökéletes, közel van a gyógyfürdő, különböző áruházak és a piac. A szálloda szobái bár viszonylag kis méretűek, de nagyon barátságosak és jól felszereltek, bár a kisképernyős tv már elég régi.
Kiváló 2015. október 4.a párjával járt itt
Először voltam itt a feleségemmel, de olyan jól éreztük magunkat, hogy
rendszeresen visszajáró vendégek leszünk. Nagyon szép volt a kilátás
a Balatonra, jó volt a saját strand és napozó sziget. Erős szél fújt,
igy nem tudtunk csónakázni, de lehetőség volt rá. A félpanziós ellátás
szinte tökéletes, az ételek választéka és minősége teljesen kifogásta-
lan.
Kiváló 2016. május 11.egyedül járt itt
Egyedül voltam egy kétágyas szobában. A szoba egyszerű, a bútorok újak
voltak. A fürdőszoba praktikusan berendezett, kényelmesen elfértem. Az étkező helység minden szükségessel felszerelve, minden gép működö-
képes volt. Az apartman egy csendes mellékutcában van, néhány perc
alatt könnyű sétával elérhető a belváros, az autóbusz pályaudvar és a
nagyobb üzletek.