kcalb
Országjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

kcalb adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2023.09.27

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Július végén a Balatonnál nyaraltunk és mint oly sokszor volt pár hűvös,esős napunk. Akkor döntöttük el,hogy elmegyünk egy kis thermál fürdőzésre,amit nem bántunk meg. Mikor odaértünk elsőre kicsit megijedtünk,mert rossz idő lévén rengetegen álltak sorba a pénztárnál.
Igali Gyógyfürdő Igal -
Kiváló 2023. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
2023. június 23-ától töltöttünk 3 napot a szálláson. 23-án sajnos csak az évzáró után tudtunk a szállásra érkezni,akkor is csak későn,de meglepett a személyzet kedvessége,figyelmessége. Az esti vacsorából bőségesen tettek el számunkra,illetve a szaunát is felfűtötték és a jakuzzit is használhattuk.
Szalajka Fogadó Szilvásvárad -
Kiváló 2023. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Idén júliusba voltunk Balatonbogláron nyaralni a Molnár vendégházba. Már többször voltunk ezen a szálláshelyen és csak ajánlani tudom. Bármilyen kéréssel-kérdéssel fordultam a vendéglátóhoz,máris segített. A part is 10 perc sétára van a szállástól,illetve ha étterembe szeretnénk menni,akkor elég átsétálni az utca túloldalára.
Felhasználó fényképei:
Molnár Vendégház Balatonboglár Balatonboglár - Molnár Vendégház Balatonboglár Balatonboglár - Molnár Vendégház Balatonboglár Balatonboglár -