KedvesM
Országjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság

KedvesM adatlapja

Szeretek élni: az ízeket, színeket, illatokat, tájakat, embereket!
Ahogy a kedvem engedi!
Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2017.08.24

2016. november 26., kollégákkal járt itt
Májusban írtam egy értékelést, amiben mindenről csak felsőfokon tudtam szólni. Novemberben egy péntek délután látogattunk el újra ide, asztalfoglalással. Erre igazán nem volt szükség, mert rajtunk kívül egy vendég sem volt az étteremben. Személyzet annál több, bár Ők valamilyen rendezvényre készülve hangosan húzogatták az asztalokat, mogorván rendezgettek.
Kiváló 2017. július 3.gyerekekkel járt itt
Mivel Keszthelyen üdültünk akkor, amikor családunk egyik tagja jeles szülinapját ünnepelte, ezért ünnepi családi ebédünk helyszínéül választottuk a Tompos Éttermet. Mi Budapesthez közel élünk, ezért neten keresztül egyeztettem az étterem személyzetével időpontot és egyéb kívánságainkat.
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
4 nap, 3 éjszakás akciós csomagot foglaltunk két héttel az indulás előtt. Két 7 év alatti unokával mentünk, superior parkra néző szobát kaptunk. Csodálatos panoráma, kristálytiszta levegő, szép park fogadott bennünket. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az árak az étteremben igen borsosak.