Kisbika

Kisbika adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2017.01.18

Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Az étteremről egy nyereménykupon segítségével kaptunk benyomásokat, személy szerint nagyon örültem neki, mert a kedvesemet így meg tudtam lepni egy romantikus vacsorával. Az értékelők azon csoportjával értek egyet, hogy látszik a kiszolgáláson a profizmus, ahogy beléptünk már érezni lehetett a pincérek hozzáállásán, hogy foglalkozni fognak velünk, hogy egy olyan hely, ahová szeretnék, ha máskor is visszatérnénk.
Kiváló 2013. április 23., kollégákkal járt itt
Egy tanári továbbképzés helyszíne volt ez a gyönyörű helyszín. a konferencia teremtől elkezdve egészen a wellness részlegig, minden nagyon igényesen volt kialakítva, a személyzet is nagyon figyelmes volt, azon voltak, hogy a vendégek nagyon jól érezzék magukat. Az itt készült ételeket csak ajánlani lehet, hozzátéve, érdemes svédasztalos menüt választani.
Kiváló 2015. október 8.a párjával járt itt
Sosem hittem volna, hogy életem egyik legjobb szálláshelye lesz. Nem egy négy csillagos hotel, de ár/érték arányban a legjobb. A házigazdák valóban nagyon kedvesek, a párommal nagy bőröndökkel érkeztünk, segítettek mikor mentünk el. Modern fürdőszoba, a tisztaság elsőrangú. Az ágyak kényelmesek, a terasz este, illetve étkezéskor romantikus hangulatot adnak.