Kvikoca77

Kvikoca77 adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2019.12.20

Szörnyű 2019. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Kupon oldalon vettem a három éjszakás üdülést. Mi ugyan nem a Bánomkert úti apartmanban voltunk, hanem a Damjanich utcaiban, így az én értékelésem arra az apartmanra szól. Mikor rákerestem foglalás előtt az apartmanra (Luxus Apartmanok Hajdúszoboszló) az az apartman, ahol mi lettünk elszállásolva, nem is jelent meg az interneten, csak a másik utcai, ami eleve szebb volt, így én azt hittem azt foglaltam le.
2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép hely, szép a szálloda, én személy szerint nagyon kedvelem ezeket a stílusú szállodákat, csak sajnos már ráférne egy két helyen a felújítás. Viszont szép kis zöld kertben helyezkedik el, és az ember lánya ki tud jönni a szobából olyan módon, hogy nem zavarja az épp pihenni vágyó recepcióst, mert van lehetőség a hátsó ajtón távozni a szállodából.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Csak jót tudok mondani az Eger Park Holtelről. Visszajáró vendégek vagyunk, eddig minden nagyon tetszett. Voltunk már csak ketten a párommal,és gyerekkel is. A szállás is nagyon jó, az étkezés, és a wellness pedig nagyon szuper. Tökéletesen elégedettek vagyunk,reméljük még sokszor adnak akciós ajánlatot, és ismételten el tudunk látogatni a szállodába.