Kyra
Országjáró - 61 városban járt márNépszerű író - 48 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság

Kyra adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.12.28
Utoljára itt2023.04.11

Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
A hotel nívósan felújított. Praktikusan berendezett, minden igényt kielégítő, erkélyes szobák. Az erkélyen kényelmes, állítható székekben vastag párnák, amit még sehol, drágább hotelekben sem találtunk soha. Hátrány, hogy az utcán kell menni a szomszédos fürdőbe, ill. az étterembe. / talán télen a szálloda éttermében van az étkezés.
Kiváló 2013. december 28.családjával járt itt
Csak megerősíteni tudom a mások által leírtakat, tényleg csendes, gyönyörű természeti környezetben fekvő, új állapotú szálloda. A berendezés ízléses, a szobák kényelmesek, új LCD TV, megfelelő fényforrások. (Ami nem minden hotelre jellemző)Kellemes vizű medencék, az úszómedence sem túl hideg.
2016. november 24., csoporttal járt itt
Nem először jártam itt, eddig mindig jobb tapasztalatot szereztem. Októberben a fűtési szezon kezdetén kisebb csoporttal jártam ott. Az maradt meg leginkább, hogy nem tudták még felfűteni a( nem teljesen szeparálható) különtermet, fáztunk. Az ételektől nem voltunk különösebben elragadtatva.