Lisztig

Lisztig adatlapja

Regisztráció2016.09.03
Utoljára itt2020.04.16

Gyenge 2019. szeptember 13.barátokkal járt itt
Kupont vettem az ősszel mai nap honlapján. Jónak tünt az ajánlat. No hát abból semmi nem volt igaz. Amikor szóvá tettük a kedvezmények hiányát azt mondták megtévesztő volt az ajánlat, és megmagyarázták hogy az ajándékok ami vastag betűvel ki volt írva nem jár csak ha veszel még egy napot 9900+5000ft utószezoni felárért aztán kiderült hogy az sem jár, .
Gyenge 2016. december 10.gyerekekkel járt itt
Két éve voltak a gyermekeim itt, és nagyon jól érezték magukat, ezért választottuk ismét ezt a szállodát, mivel wellnes szolgáltatás is van és kedvezményes akcios hirlevelet is kaptam. Nos amit kaptunk azt nem vártuk, a recepcion a hölgy kérdésre válaszol, de semmi más, unott mümosolyal . Az egész szállodában nagyon hideg volt, még felöltözve is.
Kiváló 2016. szeptember 3.barátokkal járt itt
Már 4ik alkalommal járunk a hotelben. Nagyon elégedettek vagyunk a szállásal az ellátással a személyzettel. Közel van a Zsóri fürdő is a buszmegállo is. Saját gyógymedencéje , gyógyászati részlege van, az étkezés kiváló. Ár érték arányban kis nyugdijasoknak remek hely. Kedvezményeket is kapunk mint törzsvendégek, csak ajánlani tudom a mi korosztájólyunknak.