Livia333

Livia333 adatlapja

Regisztráció2017.03.16
Utoljára itt2023.07.29

Gyenge 2023. július 4.családjával járt itt
Elég sok magyarországi szállodában fordulunk meg az év folyamán, [moderálva - a szerk. ] , így van összehasonlítási alapunk. Én azt gondoltam, hogy a Silver Hajdúszoboszló egyik legjobb szállodája. Nos csütörtökön érkeztünk. A vacsora ahogy korábban már mások is írták finom volt . Bár a választék elég gyér.
Kihagyhatatlan 2023. július 19.a párjával járt itt
Wellnessezni indultunk Visegrádra, gondoltuk be térünk. Megérte! Mi a kisvasutat választottuk az autónkat a parkolóban hagytuk. A jegyek megvétele után pár percet kellett várnunk és indult a kisvonat. Nekünk nagyon tetszett hogy testközelségbe kerültünk olyan állatokkal melyeket az állatkertben csak igen messziről szemlélhetünk meg.
Felhasználó fényképei:
Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös - Richter Safari Park Nagykőrös -
Kiváló 2023. július 12., csoporttal járt itt
A kiszolgálás szuper jó. A pincérek figyelmesek és nagyon kedvesek. Az ételek nagyon finomak különösen a halételek. Árérték arányban is nagyon jó a hely. A tisztaságot tekintve tiszta és rendezett.
Felhasználó fényképei:
Molnár Csárda Lillafüred - Molnár Csárda Lillafüred -