mandy

mandy adatlapja

Regisztráció2013.03.21
Utoljára itt2016.10.19

Átlagos 2015. június 9.a párjával járt itt
Az elhelyezkedés miatt lett választva. Előre tudakozódtam interneten a kínálatukról és áraikról,habár olcsónak nem találtam és a választék sem győzött meg túlságosan, mivel Duna parti étterem, emellett döntöttem. Csalódás volt.
Átlagos 2013. március 21.a párjával járt itt
Mi március 17-19-ig voltunk a Pelionban. Első ránézésre nem a legszebb hotel,de ahogy bementünk,gyönyörű,nagy recepció fogadott minket. A személyzet mind a recepción,mind az étteremben,mind a wellness részen nagyon kedvesek,barátságosak és segítőkészek voltak.
Átlagos 2016. október 19.a párjával járt itt
Október 16-án érkeztünk párommal a szállodába 3 nap, 2 éj wellness pihenésre. Már régóta szemezgettem ezzel a hotellel és most sikerült megszállnunk is itt. De csalódás volt, sokkal jobbra számítottunk mindketten. Valahogy egy 4 csillagos szállodától én többet várnék el.
Velence Resort & Spa válasza
Tisztelt Hölgyem/Uram! Nagyon sajnálom, hogy csalódottan távoztak szállodánkból. Köszönöm javító észrevételeiket, valamint szíves elnézésüket kérem, ha a személyzet bármely tagja nem megfelelően kommunikált a wellness nyitvatartását illetően. A kiírtaknak megfelelően 21. 30-ig vehetik igénybe tisztelt vendégeink fürdőnk szolgáltatásait, hétvégén pedig 22.
2016. október 25., Velence Resort & Spa, igazgató