Manymuny

Manymuny adatlapja

Regisztráció2016.08.31
Utoljára itt2024.03.20

2016. augusztus 31.a párjával járt itt
Sok-sok helyen jártunk itthon, nagyon szépnek találtuk a hotelt. Tiszta, a recepción nagyon kedvesek, az ételek finomak. Az egyik dolog, hogy én kifogtam a második este kb. 2x 10 percet vártam állva az általam kívánt fogásra - a nagyon finom, fogas bakonyi módra -, igaz leülhettem volna, de nem volt kedvem újra "sorba" állni.
2017. január 30.a párjával járt itt
A Hotel Bálban jól éreztük magunkat. Nem sok változás volt az utóbbi évekhez viszonyítva, de a recepciósok kedvesebbek lettek és a Wc papír jobb minőségű lett. Ez - bármily hihetetlen nagyon fontos tud lenni -, viszont a konyhában biztos volt változás szakács ügyben, mert kissé elmaradt az általunk itt megszokott kiváló ízektől.
2016. október 26.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk az igali Thermál Hotel (Panzió? )vendégeként férjemmel. Az ár-érték arány nagyon korrekt. Családias vendéglátás. Tényleg figyelnek a vendégekre. Nagyon jók a szakácsok. Minden étel finom volt és bőséges. A fürdő 2-3 percre van. Sajnos nekem túl melegek a medencék, de nyáron - amikor van úszó medence, csúszda és hét ágról süt a nap, visszajövünk.