marcsinka

marcsinka adatlapja

Regisztráció2015.02.01
Utoljára itt2018.02.12

2018. január 6.a párjával járt itt
Férjemmel jártunk itt ezen az új helyen. Ebédelni voltunk ami nagyon finom volt és bőséges adagot szolgáltak fel. A kiszolgálás kiváló volt nagyon kedves, figyelmes felszolgálóval. Menüt is lehet enni de az étlapról is választhatsz! Ár- érték arányban is elfogadható. Nagyon szép, tiszta, kellemes hely, csak ajánlani tudom másoknak is, bármilyen rendezvényre alkalmas.
2018. január 13., kollégákkal járt itt
Már többször voltunk itt de most írok először véleményt. Nagyon barátságos hangulatos kis hely ahol szuper jól főznek és nagy adagot adnak. A kiszolgálók kedvesek, udvariasak, barátságosak. A héten egy közös ebéd a kollégákkal ami nagyon jól sikerült. Csak ajánlani tudom másoknak is ezt a helyet akár családi, baráti munkahelyi összejövetelekre.
Kiváló 2018. január 6.a párjával járt itt
Férjemmel járunk rendszeresen erre a helyre, ahol nagyon finoman főznek, bőséges adagot adnak, és a kiszolgálás is kiváló. Itt az új év és visszatértünk! Általában menüt eszünk, hétköznap három féléből lehet választani, és hétvégén is van menü. Hangulatos, barátságos kis hely. Ár-érték arányban is jó.