Marida

Marida adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2014.05.14
Utoljára itt2016.11.04

Kiváló 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
A szálloda nagyon kellemes, nyugodt hely, izlésesen kialakított szobái, udvarias személyzete, felszereltsége gyermekekkel utazók igényeit is kielégíti. Éttermében csak reggelizésre van lehetőség, kuponos ajánlatában a vacsorát és a welnesszezési lehetőséget a szomszédos szállodában kínálja, ami tavaly a Helios volt, idén viszont a Fit Hotel, ami sajnos csalódást okozott.
Kiváló 2015. december 27.a párjával járt itt
Már korábban is jártunk a Nagy fatál étteremben, amikor egy belvárosi séta alkalmával a csalogató illatokra felfigyeltünk, és mivel az utcáról is látható volt a nagy grillsütő a csábítóan sistergő falatokkal, nem tudtunk ellenállni. Minden finom volt így újra elmentünk.
Kiváló 2014. június 26.barátokkal járt itt
Már harmadszor voltunk ott és mindennel meg voltunk elégedve. A szoba kényelmes, az erkélyről az egész Balatont lehet látni, a személyzet nagyon udvarias, a welness részleg is minden igényt kielégít, de az igazi csúcs az étterem és a gazdag választék, ami mindig friss és nagyon ízletes.
Felhasználó fényképei:
Club Tihany Hotel Tihany - Club Tihany Hotel Tihany -