marka

marka adatlapja

Regisztráció2014.11.13
Utoljára itt2016.09.20

2016. szeptember 20.barátokkal járt itt
Szép helyen helyezkedik el a szálloda. Ráférne egy nagy felújítás,mert szép az a régi épület. Reggelink volt az árban,finom volt, csak kicsi a reggeliző helység. A fürdőben jól éreztük magunkat a sötét színű gyógyvízben. Sokat sétáltunk a Tisza-parti sétányon,szépen ki van építve,csodás a Pillangó-híd is,a város szépsége egálba hozta az egészet.
Kiváló 2014. november 13.a párjával járt itt
Nagyon szép 3 napot töltöttünk el a Holtel Silvanusban, csodás kilátással! Szívélyes fogadtatásban volt részünk,finomak voltak az ennivalók,változatosak,kedves,udvarias a kiszolgálás is. A wellness részleg, a szaunák, sókabin. . . stb. felejthetetlen felüdülést nyújtott! Visegrádi Fellegvár,és a természet szépsége is varázslatos volt.
Felhasználó fényképei:
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád -
Kiváló 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk el a Hotelban. Nagyon ízletes bőséges ennivaló volt,tágas jól felszerelt szobában laktunk,a tisztaság megfelelő,kedves a személyzet, és segítőkészek voltak. Rugalmasak,ott hagyhattuk az autót kijelentkezés után a Hotel parkolójában. A Várfürdő bejárata 3 perc alatt elérhető,nagyon jól éreztük magunkat ott!