Mazsola63 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Mazsola63 értékeléseit!

Olvasd el Mazsola63 étterem értékeléseit!

Mazsola63 értékelései

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hely Gödöllő felől autózva nem sokkal Máriabesnyő után található a régi 3-as út mellett baloldalt. Nekem hatalmas nagy csalódás volt, talán a legnagyobb negatív éttermi „élményem”. A családdal kifejezetten nagy kedvencüket, a hely cégéreként is hirdetett sült malacot enni mentünk ide (külön ügyelve arra, hogy korán menjünk, hogy biztosan legyen), ehhez képest közölték, hogy aznap nincs sült malac (a MALACkertben), mert egy autós megállt, és az aznapra sütött összes malachúst elvitte (?
A legfinomabb pogácsa -

Illés Cukrászda Kistarcsa

Értékelt: 2017. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Illés (közkeletű néven Garfield) Cukrászda Kistarcsán (a 3-as útról nézve) a HÉV túloldalán található. Mi alapvetően a rendkívül finom saját készítésű kenyérért, pékáruért, kalácsért járunk ide, de van nagyon sokfajta kitűnő pogácsájuk is, nekem a gouda sajtos a kedvencem, ilyen szenzációs pogácsát máshol nem sokat ettem még.
Minőségi termékek, hangulattalan körítéssel -

Lipóti Pékség & Kávézó - Aréna Plaza Budapest

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Lipóti Pékség ezen elárusítóhelye az Aréna Plázában, közvetlenül a TESCO-val szemben helyezkedik el. A kenyérválaszték jó, régebben nagyon szerettük a nagy fehér kerek parasztkenyerüket, amely a régi idők kenyereire emlékeztetett, de egy idő óta leszoktunk a fehérlisztes kenyerekről, így itt is inkább a kornspitz jellegű rozsos péksüteményüket vesszük.
Mindig ugyanúgy -

Asia Food (Árkád) Budapest

Értékelt: 2017. március 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A kínai gyorséttermek értékelésével az a gondom, hogy magyar szemmel nézve nagyon „egyenkaják” vannak mindenütt, egyformának kinéző és ízű hígzselé-szerű édes-savanyú leves, mindenféle csuszpájzos készítmények (gondolom valamilyen szójaszósz lehet az alap, mert egyenletes sötétbarnásak az ételek), sült tészták, zöldségek és bundázott frissensültek (csirkemell, zöldség, de sok helyen van banán is).
Gödöllő napsugara -

Napsugár Étterem Gödöllő

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A korábban már értékelt étterem mellett másik kedvenc gödöllői helyünk a Napsugár. Hétvégén be lehet fizetni „annyit ehet, amennyit bír” jellegű svédasztalos ebédre, nagyon jó levesek, hidegkonyhai készítmények, pörkölt jellegű készételek, rántott dolgok vannak és többfajta desszert.
A minőség Szamos - a hely bevásárlóközpont.... -

Szamos Marcipán (Sugár) Budapest

Értékelt: 2017. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Legtöbbet a Szamos ezen boltját látogatjuk, leginkább dobozos édességeket és apróbb sütiket, kézi készítésű bonbonokat veszünk itt elvitelre. Nekem a Szamos Ischlerje a kedvencem, a tészta omlós, a lekvár finom, és érezni is a sütiben (nem minden bolti Ischlerrel van ez így), és vastag finom csokiréteg borítja. Nagyon jó a bejglijük is.
Kajálás egy könyökkel az oldalamban -

GURU Étterem - Árkád Budapest

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A GURU feleségem nagy kedvence, nekem nem annyira jönnek be a gyorsétteremlánc (persze nem tudom mennyire lánc, eddig az Arénában és az Árkádban találkoztam velük) által kínált ételek. Mi salátákat, tortillákat, és különböző tálakat szoktunk enni, utóbbira a (nekem) kevés hús, és a mindenféle bizbasz saláta a jellemző, elég húzós áron.
Különleges kávék -

Starbucks Árkád Budapest

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A karácsonyi bevásárlás során bukkantunk a kávézóra az Árkádban (kicsit messzebb található a bevásárlóközpont központi gyorséttermi részétől), alapvetően azért álltunk meg, mert különleges, egyedi pörkölésű kávék kínálták magukat szép csomagolásban, melyekből ajándéknak vettünk.
2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ha az Árkádban járunk, mindig megállunk az Aranycipó Pékségnél kenyeret, péksüteményt venni. Van egy különleges, német receptúra alapján készült kenyerük és zsömléjük, melyet máshol nem kapni, de a pogácsák, kiflik és az édes pékáruk is finomak. Van egy külön szendvics pultjuk is, ahol általában nagyon sokféle szendvics kapható, és jó kávéjuk is.
Rúzsa Sándor nyomában -

Kondorosi Csárda Kondoros

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szokásos békéscsabai kolbászbeszerző kirándulásunkról hazafelé tartva tértünk be Kondoroson a Csárdába. Nekem nagyon bejött a hely hangulata (kicsit olyan mint egy múzeum), de ami ennél is fontosabb az étkek is. És hát mit is ehetett volna az ember egy ilyen helyen? Természetesen gulyást, utána meg frissen sült pecsenyét.