mérvadó

mérvadó adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  élményvadász
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2018.04.04

Gyenge 2017. április 4.a párjával járt itt
Sajnos nem hozta a szigetközi pihenés az elvárásaink és az emlékeink párhuzamát. A településen és a környéken élő emberek részéről kedves és közvetlen segítőkészséget tapasztaltunk, nem így a szálláson dolgozó alkalmazottak részéről. Jó volna azt az alapvető tényt megerősíteni, hogy akárhány csillag van egy szállodán, nekik szolgáltatniuk kellene, ez sajnos most eléggé háttérbe szorult.
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra és melyre hangsúlyt fektetünk a jövőben.
A wellness esetében figyelni fogunk, hogy a kisgyermekek elsősorban a nekik kialakított pancsolót vegyék igénybe, így mindenki számára nyugodt pihenést biztosítva.
2017. április 10., Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort, Diamant Hotel
2016. május 10.a párjával járt itt
25 éve jártam itt, és az akkor még se wellness, se kalandpark, se vadaspark, se 4 csillag nem volt. De a ház olyan masszív azóta is, mint a hegy, melyen áll. Ami az épülettel történt azóta, az minden jót magával hozott a múltból és mindent elhagyott, ami már nem szolgálja a 21. század utazóját.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Csodálatos helyet sikerült kifognunk a Bükkben. A szállás önálló a maga nemében, 16 szobás édenkert. Gyerekkori emlékek törtek felszínre, amikor ellátogattunk az igényesen felújított barlangfürdőbe, a Palota szálló függőkertjébe, sorra jártuk a barlangokat, csónakáztunk a Hámori tóban, pisztrángot ettünk és hatalmasakat túráztunk az érintetlen renegetegben.