micuka77

micuka77 adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2022.09.16

Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk, szép a ház, az udvar. Az étellel sem volt semmi problémánk. A környék gyönyörű. A házigazdák kedvesek, rugalmasak, segítőkészek voltak. Egyszer még visszatérünk nyáron is, hogy a szállás adta összes lehetőséget kipróbálhassuk:-))) A Szalajka völgy még ősszel is csodálatos.
2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Valóban ezek a szállodák a 70-es években épültek és sajnos a felújításukra nincs pénz. Nagy kár, mert ennek ellenére nagyon jó a partja, szinte minden erkélyes szobából látható a gyönyörű Balaton. Az ételek finomak, bőségesek. Kár lenne az elenyészetnek hagyni. Mi jól éreztük magunkat, az ár-érték arány szerintem nagyon jó volt.
2014. január 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó áron található a szálloda. A tömegközlekedés a szállodához közeli helyről indul, így a városba azok is könnyen bejutnak, akik nem autóval érkeznek. A fürdő a szálloda mellett van, így oda sem kell sokat gyalogolni. Az ellátás is megfelelő. Bár a recepcióra ráférne egy felújítás, de a szobák modernek, tiszták és kényelmesek.