monde71

monde71 adatlapja

Regisztráció2016.01.18
Utoljára itt2016.01.26

Átlagos 2016. január 18.a párjával járt itt
A Hotel külleme, minősége magas fokú, belépve a szobába meglepő volt, mert sehol soha nem kaptunk még ilyen pici szobát, bár állítólag ez a Standard szoba. A fürdőszobában fejmagasságban közvetlen az ajtó mellett éles sarkú polc, (egy-két puplit beszereztem), a wc-re leülve a hónom alól vehettem a toalettpapírból, és minden megerőltetés nélkül ülve moshattam kezet, ha már az ölemben volt a mosdókagyló.
Kiváló 2016. január 18.családjával járt itt
Hirtelen jött ötlettől vezérelve kerestünk szállodát, egy röpke pihenésre, feltétel volt, a félpanzió, hogy gyerekkel is jó legyen, wellness legyen és valami kis látnivaló legyen a környéken. Imádtuk a Hotelt, gyönyörű volt a környezet, kedves segítőkész Alkalmazottak, gyönyörű szobánk volt, kilátással a Kőrösre, minden tiszta és hibátlan volt.
Felhasználó fényképei:
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas -