Monika_15

Monika_15 adatlapja

Boda-Miklós Mónika vagyok,férjezett,38 éves,a kisbabánk nemsokára két éves lesz.Jelenleg vele vagyok otthon gyeden,mellette természetesen tanulok,éppen középfokú angol nyelvvizsgára készülök.
Imádjuk a welness szolgáltatásokat is kínáló hoteleket,gyakran kelünk útra,számomra a legfontosabb,hogy mindhárman jól érezzük magunkat.Szeretjük ha egy hotel több szolgáltatásából is választhatunk.
A svédasztalos megoldásokat szeretjük,mert többféle ételt megkóstolhatunk.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2016.08.25

2015. június 15.gyerekekkel járt itt
A hotel naturában töltött két éjszaka alapján a véleményem:A személyzet a legmagasabb fokon dolgozott,az ő figyelmességük és kedvességük nélkül nem lett volna ilyen szuper hétvégénk. Az ételek mennyisége rengeteg,minőségük kiváló. A szobára azonban egy kis felújítás valóban ráférne. Pl,két ágy összetolva az nem franciaágy.
2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron volt szerencsém férjemmel és egyéves kisbabánkkal közösen néhány napot eltölteni a Mátra alján falu szélén található hotelben. Kisgyermekes szülőként alaposan oda kellett figyelnem a foglaláskor, hiszen ha a kislányom nem érzi magát jól, akkor én sem. Tehát elsődleges szempont volt egy bababarát szálloda kiválasztása.
Kiváló 2016. augusztus 25. járt itt
Nagyon szép helyen található a szálloda,az ételek fenségesek voltak,a személyzet pedig profi.