MRéka
1 évnyi aktív tagság

MRéka adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2015.08.20
Utoljára itt2016.11.20

Gyenge 2015. augusztus 20.a párjával járt itt
Az étel finom volt és minden rendben volt addig, amíg a végén kérdeztük meg,hogy lehet-e kártyával fizetni. A pincér odament a főnökéhez, hogy megkérdezze lehet-e, mire a hölgy nagy pofavágások után közölte, hogy "Ha nagyon akarnak, akkor csináld. . . " Közölték, hogy mi menjünk be akkor fizetni. (Hordozhatós terminálról beszélünk.
Átlagos 2016. július 20.a párjával járt itt
Júniusban voltunk itt párommal és sógornőmmel. Párom a'la carte ételt evett, mi pedig pizzát, mert azt hallottuk, hogy itt nem rossz. Hát ehhez képest csalódtam. Nem volt ízes, pedig nem egy olcsó pizzát kértünk. Én jobbra számítottam. A párom adagja pedig nem egy férfias adag volt.
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Párom vitt el névnapom alkalmából a kőlyuki betérőbe vacsorázni, ismerősök ajánlották, hogy itt nagyon finom minden. Első benyomásom az volt, hogy fura szag van benn és furcsa, hogy ketten vagyunk az egész étteremben. Megmondom őszintén féltem mi lesz ebből. Mikor kihozták az ételünket azt hittem nem látok jól, ekkora adagot még nem láttam.