nagynoi

nagynoi adatlapja

Regisztráció2014.06.09
Utoljára itt2014.06.09

Kiváló 2014. június 9.gyerekekkel járt itt
Családdal már nagyon sokszor voltunk itt, akár csalási esemény, akár csak egy ebéd kedvéért. Ha jó halászlevet, vagy más halételt szeretnénk enni mi mindig ide jövünk. A családomban egyedüliként én egyébként nem vagyok nagy hal-rajongó, de itt még én is szívesen eszem halat.
Kiváló 2014. június 9.gyerekekkel járt itt
Minden fontos családi rendezvényt itt tartunk, mert annyira szeretjük, különleges hangulata van az étteremnek, mindig nagyon kedves, segítőkész a kiszolgálás, az ételek isteni finomak. De akkor is ide jövünk, ha egyszerűen nagyon jót, vagy különlegeset szeretnénk enni, nem is kell hozzá alkalom, egy egyszerű hétköznapi ebédet is ünneppé tudnak itt tenni.
Kiváló 2014. június 9.gyerekekkel járt itt
Egy éves kislányunkkal itt töltöttük az első közös wellness hétvégénket hármasban, kicsit féltünk, hogy hogyan fogjuk tudni egy ilyen kisbaba igényeit kielégíteni, de nagyon jól sikerült minden, a hotelban maximálisan mindent biztosítottak számunkra, ami a kicsinek kellet, minden igényünket maximálisan kiszolgálták, a szoba álomszép volt, gyönyörű kilátással, hatalmas térrel, kényelmes és nagyon szép berendezéssel.