nojnoka

nojnoka adatlapja

Regisztráció2013.08.04
Utoljára itt2019.02.27

Kiváló 2013. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Véletlenül keveredtünk ide, mivel a szállodában, ahova eredetileg mentünk volna, közölték, hogy törölték a foglalásunkat. Majdnem sírtam, mikor megérkeztünk 4 éves kislányommal. Egész addig, míg meg nem láttam, hova keveredtünk: a szállás a fürdőtől kb. 100 méterre található, mégis csendes, mert a másik oldalon már a végtelen erdőség köszön ránk.
Felhasználó fényképei:
Vadkert Major Sárvár -
Gyenge 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Ezt a szállodát nagyszerűen kitalálhatták anno. Csak azóta úgy tűnik, nem tesznek erőfeszítéseket, hogy négy csillagos színvonalat nyújtsanak. Fantáziadús a kör alakú épület, klassz a tetőkert. Ennyi. Jó, hogy van játszószoba- DE sajnos minden játék törött, az ugrálóvár toldozott-foldozott és egyáltalán nem takarítják.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Először is zseniális, hogy ez a hely kínál egy szülős csomagokat! Mindemellé gyerekmegőrzést, míg a szülő masszázst kap, csikungozik vagy meditál! Hiánypótló csomag! A környezet gyönyörű, a szálloda úgyszintén. A személyzet pedig végtelenül kedves és segítőkész. Nekünk ez a wellness hétvége a lányommal maga volt a tökély.