palesp

palesp adatlapja

Regisztráció2016.07.25
Utoljára itt2017.07.20

Kiváló 2016. július 25.a párjával járt itt
A személyzet tisztelettudó, a kiszolgálás kiváló. Párommal nagyon meg vagyunk velük elégedve, 5 éve járunk ide. Ár-érték arányban olcsó, napi menü is van (3 fogás 1050 forint). Nagyon kellemes a környezet, fából, téglából kirakott étterem növényekkel és a Balatonra is rá lehet látni. Van dohányzó és nem dohányzó részlege is.
Kiváló 2016. október 23.a párjával járt itt
Szomorúan olvastam néhány rossz értékelést, nem értek egyet ezekkel. Egy jó étteremben várni kell, szerintem a fél-egy óra belefér. Már meg se tudom számolni hányszor jártam ott, de még sose csalódtam, legutóbb szeptemberben voltunk ott párommal, nem mellesleg kuponnal és szó nem volt időkorlátról, rosszabb minőségű ételről vagy kiszolgálásról.
Kiváló 2017. július 20.a párjával járt itt
Házias, igazi olasz kis étterem, eszméletlenül olcsón az ételek színvonalához képest. Kiszállítást is vállalnak! Nagyon pici a hely, jó lenne, ha kicsit nagyobb lenne és igazi étterem hangulatot árasztana, így is nagyszerű de még szuperebb lenne, ha nagyobb lenne. Kár, hogy a 16. kerületbe nem szállítanak.