panni
Országjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat

panni adatlapja

59 éves vagyok . Sopronban élünk. Van egy 9 éves kislány unokánk, és egy 6 éves kisfiú unokánk. Férjemmel 41éve élünk boldogan. Elég sok betegségem volt és ma már elmondhatom, hogy nem félek a sok embertől. Így ha a pénztárcánk engedi kettesben utazgatunk. Kedvenc helyünk Gyula és Hévíz. Ezen helyeken már 4 alkalommal voltunk.
A családi ünnepeket szülinap, házassági évforduló a család 8 fővel ünnepli minden esetben Sopron éttermeiben.
Regisztráció2013.04.20
Utoljára itt2021.03.18

Szörnyű 2019. március 28.barátokkal járt itt
A szoba és a többi helyiség koszos. A szoba kicsi, és kényelmetlen. Egy akasztó a fürdőben nincs a törülköző részére. Nyugodt, kényelmes , légkondis szobát kínálnak. Ellenben ennek fele sem igaz! A személyzet viselkedése kritikán aluli. mintha a kutyájával beszélne. Az udvaron ahol a szobába felmentünk tele galamb ürülékkel, és csikkel.
Felhasználó fényképei:
Boszorkány Tanya Tapolca - Boszorkány Tanya Tapolca - Boszorkány Tanya Tapolca - Boszorkány Tanya Tapolca - Boszorkány Tanya Tapolca - Boszorkány Tanya Tapolca -
Kiváló 2016. június 1.gyerekekkel járt itt
Megint itt jártunk. Rebuska unokánk elsőáldozási családi ebédjét fogyasztottuk itt el. Voltunk 13-an . A másik nagyszülőknek is tetszett minden. Ebéd után a nyugodt kis utcában, csendes helyen még sokáig beszélgettünk Megint finom , meleg volt minden, és örültünk, hogy Keszthelyi nagyiknak is színvonalas helyet tudtunk választani.
Felhasználó fényképei:
Aranyfácán Vendéglő Sopron - Aranyfácán Vendéglő Sopron - Aranyfácán Vendéglő Sopron - Aranyfácán Vendéglő Sopron - Aranyfácán Vendéglő Sopron - Aranyfácán Vendéglő Sopron - Aranyfácán Vendéglő Sopron -
Kiváló 2018. február 25.barátokkal járt itt
Nagyon sok szállodában megfordultam, de ez az ellátás és maga a szálloda látványa egy élet élménye marad. Február 19-23-ig barátnőmmel, és mindegyikünk nagyon feltöltődött e 4 éjszakás pihenés alatt. Ugyanis szakadó hóesésben még a szállodából sem kellett kimenni, és minden kényelem, és ami a pihenéshez kell megkaptuk.
Felhasználó fényképei:
Palace Hotel Hévíz - Palace Hotel Hévíz - Palace Hotel Hévíz - Palace Hotel Hévíz - Palace Hotel Hévíz - Palace Hotel Hévíz - Palace Hotel Hévíz -