Írisz
Országjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

Írisz adatlapja

Regisztráció2014.04.02
Utoljára itt2022.05.06

2016. június 3.a párjával járt itt
A kisváros nagyon rendezett, kellemes. A szálloda a városka szélén, erdő mellett található, nagyon jó a levegő. A hotel nagy, ebből következően a személyzet személytelenül udvarias, bár elrettentő példával is találkoztam. A szoba tágas, kicsit lelakott, de kellemes. A tv kb 20 éves, kevés csatorna fogható.
2015. február 10.barátokkal járt itt
Nagyobb társasággal - köztük gyerekekkel - jártunk itt. Az Óceán teremben foglaltunk asztlat. A berendezés és dekoráció nagyon hangulatos volt, bár az egyik akvárium letakarva szomorkodott. . . A kiszolgálás nagyon figyelmes volt. A választok ételek finomak és szépek voltak. Az adagok megfelelőek.
2016. július 26.barátokkal járt itt
Nagy melegben is kellemes, hűvös az étterem. A kiszolgálás udvarias volt, de az ételre nagyon sokat kellett várnunk. A választék bőséges, a fogások finomak voltak. /Én halat ettem/ Az adagok mérete szerintem megfelelő. Amit kifogásolnék az a limonádé volt. Kifejezett kívánságom ellenére nagyon édes volt, illetőleg citrusfélét alig látott.