Rodeo

Rodeo adatlapja

Regisztráció2017.04.20
Utoljára itt2018.08.10

Szörnyű 2017. április 20.egyedül járt itt
A Hungária Panzió éttermében felszolgált étkek kiválóak voltak, a környezet gyönyörű, fázós embereknek hidegben ezt a szállást nem ajánlom. A fürdőszoba nem volt fűtve, állítólag csak -9 vagy -10 foknál kapcsol be a fűtés. . . nem értem ez hogy működik, valaki biztosan igen. Stílust inkább nem kommentálnám, előttem bőven leírtak sokan sokmindent.
Kiváló 2017. április 20.egyedül járt itt
Nem szeretném ismételni magam, de ide is csak nagyjából ugyanazt tudom írni, mint a címsorba amiket írtam. Nagyon jól éreztem magam, szép helyen van a birtok, gyönyörű lovak, szuper minden, finom kaják, nagyon kedves, segítőkész személyzet. Remélem, ebben az évben is eljutok oda. Kétszer már voltam, de még jó néhányszor szeretnék oda eljutni.
Felhasználó fényképei:
Lázár Lovaspark Domonyvölgy -
Kiváló 2017. április 20.egyedül járt itt
Nagyon klassz hely, már voltam itt néhányszor, és nemsokára ismét megyek, már alig várom. Eddig mindig nagyon finom volt minden, amit kóstoltam, a személyzet kedves. Nem is tudok többet mit írni, minthogy Köszönöm és csak így tovább, mert nagyon jó, amit csinálnak. Az étterem is szépen lett kivitelezve, és az, hogy szülinapra még meglepetés torta is van.