simi711

simi711 adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Gasztro-guru  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2014.10.31
Utoljára itt2019.11.27

2016. augusztus 12.a párjával járt itt
Most érkeztünk haza a 3 éjszakás üdülésünkből. Ami nagyon tetszett, hogy a kertben van úszó és gyógymedence, gyerekmedence amelyeket este 10 ig használni lehet, ugyan igy a szaunát és jakuzzit is. Ennyi gólyát és fecskét ilyen közel még nem láttam, csodás látvány és a fecskék minden szúnyogot megesznek köszönhető a szálloda vezetésének akik hagyják fészkelni ezeket a gyönyörű madárkákat.
Kiváló 2016. február 2.a párjával járt itt
Igazi hamisítatlan olasz étterem! Itt valóban megkaphatod az olasz gasztronómia színe-javát! ! ! Tengeri halak és egyéb herkentyűk igazi házi olasz tésztákkal! Fenséges íz kompozíciókat kóstolhatsz! A pizza pedig tökéletes! ! ! A tészta könnyed és a feltétek változattosága utolérhetetlen! ! !
Felhasználó fényképei:
Pizza Valentino La Caffé Debrecen -
Kiváló 2015. november 4.a párjával járt itt
Tetszett a modern és kényelmes szoba! Tetszett a szoba felszereltsége és tisztasága, valamint a csodálatos kilátás. :) Tetszett a választékos reggeli, és a fantasztikus íz világú svédasztalos vacsora – ami a chéf keze munkáját dicséri! Öt csillagos volt A 0-24 óráig tartó wellness használati lehetőség ritkaság számba megy.