sydneyke

sydneyke adatlapja

Regisztráció2014.03.06
Utoljára itt2020.09.18

Gyenge 2014. június 29.a párjával járt itt
Június végén érkeztem meg egy hétvégére a barátommal. Első meglepi: A lift nem áll meg az első emeleten. Magyarán a csomagokat vihettük lépcsőn. Egy esetleges babakocsi, kerekesszékes helyzetet nem tudom hogy lehet így áthidalni, na mindegy. Mivel csak 3 csillagos a hotel, így hajszárítóról és hűtőről nem is ábrándoztunk.
Felhasználó fényképei:
Balaton Hotel Siófok Siófok - Balaton Hotel Siófok Siófok -
Szörnyű 2014. március 6.a párjával járt itt
Karácsony előtt jártunk az étteremben. Már az ajtóban döbbenet fogadott. Jeleztük, hogy este 7 re volt foglalásunk xy néven. Az egyik pincér azt mondta, hogy megkérdezi valahol, majd kiment az utca ajtón. Mire nyeglén kérdezgettek vissza, hogy Biztos, hogy ide? Nem a szomszédos borbárba? és biztos, hogy ilyen néven?
Kiváló 2014. március 6.barátokkal járt itt
Nagyon szeretem ezt a helyet. Mindig nagyon kedves, udvarias a személyzet. Családias a hangulat. A törzsvendégeket mindig szívélyesen üdvözlik és név szerint ismerik. Az ételek kifogástalanok, a koktélok is szuperek. Az egyetlen hiányossága az a beltéri légkondi hiánya. De ezt a teraszra üléssel könnyen felejteni lehet.