Székely Gábor

Székely Gábor adatlapja

Regisztráció2013.09.02
Utoljára itt2020.08.23

Átlagos 2017. április 13.a párjával járt itt
A családomtól kaptuk ajándékba ezt a két éjszaka-három nap ottlétet Visegrádra, szívesen mentünk, mert még sosem voltunk Visegrádon, csak átutazóban. Kedves fogadtatás után kiderült, hogy a második szinten van a szobánk,/tetőtér/ rengeteget kellett lépcsőzni, ami a mi korunkban nem egyszerű.
Felhasználó fényképei:
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád -
Átlagos 2016. szeptember 19., csoporttal járt itt
Szeptember elejére szerveztem - több évtizeddel ezelőtt együtt, egy helyen dolgozó kollégák részére - egy úgynevezett "nosztalgiabulit". Létre is jött a találkozó, melynek mindannyian nagyon örültünk. A kiszolgálás a pincérek részéről kiváló volt. Többen jelezték azonban, hogy az ételek minősége kifogásolható -én nem fogyasztottam ételt, tehát ehhez a részéhez nem tudok hozzászólni.
Kiváló 2017. március 11.gyerekekkel járt itt
Ma, azaz 2017. március 11. -én 14:15-17 óráig voltunk itt, nem először. Minden nagyon jó volt, finomak voltak az ételek, udvarias volt a kiszolgálás. De! a 21. században a számítógép világában olyan ósdi módszereket alkalmaznak a megrendelést illetően, a foglaló és a végén a végösszeg kifizetése kapcsán, hogy az több, mint meglepő.