szovimam

szovimam adatlapja

Debrecenben élek,özvegy vagyok, két gyermekem van, mindkettő családos. Még szerencsére él Édesanyám.
Régebben édesanyámmal és testvéremékkel jártam nyáron gyógyhelyekre. A gyerekekkel pedig tavasszal, ősszel hosszú hétvégére a hegyekbe.
Az utóbbi 2 évben a gyerekekkel mentem el nyáron pihenni.
Ennyit magamról.
Gyermekeimmel szoktam néha utazni, beférek hozzájuk a kocsijukba. Busszal, vonattal sajnos nem tudok utazni, repülővel meg sosem utaztam, nem is szeretnék.
Étterembe akkor járunk, ha valami nevezetes esemény van, névnap, születésnap, keresztelő, de nem mindig. Nyáron a kertben oldjuk meg az ünnepléseket. Ott a legolcsóbb és a legkényelmesebb.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  kispénzű nyugdíjas
Regisztráció2015.05.25
Utoljára itt2020.09.09

Kiváló 2018. június 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól megközelíthető helyen, a Malompark szomszédságában, saját parkolóval várja az étterem vendégeit. Választható menü is, de sok más ételből kielégíthetjük étvágyunkat. Ezen kívül sütemények, desszertek, torták ínycsiklandozó választéka kelleti magát a pultokban. Kellemes kiszolgálás, kedves, udvarias dolgozók lesik kívánságainkat.
Kiváló 2015. május 25.gyerekekkel járt itt
Májusban jártam itt, Fiammal, Lányommal és családjukkal, 5 unokámmal. Csodás környezet. Nagyon szép, tiszta szobák. Az apartman tökéletes, klíma nélkül kicsit ugyan meleg. Félpanziós ellátás tökéletes,finom, sokrétű választási lehetőséggel. Délben fizetős ebédelési lehetőség. Nagyon jó wellness részleg, kettő is a két szárnyban.
Felhasználó fényképei:
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő -
Kiváló 2016. július 21.gyerekekkel járt itt
Aki szereti a csendet, nyugalmat, a hegyvidéket, a túrázást, a kikapcsolódást és a csodás csillagos égboltot, annak ajánlom ezt a szállást. Két ház van, mindkettőben 4 szoba, mindegyik fürdőszobás, nagyon kényelmes. Van nappali és konyha mindkét házban. A ház domboldalon van, rétekkel körülvéve.
Felhasználó fényképei:
Bánvölgye Vendégház Bánhorváti - Bánvölgye Vendégház Bánhorváti - Bánvölgye Vendégház Bánhorváti - Bánvölgye Vendégház Bánhorváti - Bánvölgye Vendégház Bánhorváti - Bánvölgye Vendégház Bánhorváti - Bánvölgye Vendégház Bánhorváti - Bánvölgye Vendégház Bánhorváti -