Tamasika

Tamasika adatlapja

Egy csongrád megyei kis faluban élek a szüleimmel, kutyákkal, macskákkal, akik számunkra szinte családtagot jelentenek. Köztisztviselőként dolgozom a helyi hivatalban, szeretek olvasni, kötni, filmeket nézni, sokat sétálni a szabadban.
Átlagban havonta egyszer járok wellness hotelekbe, van amikor egyedül, van amikor családdal barátokkal. Szeretek új helyekkel megismerkedni, de igyekszem évente visszetérni a számomra nagyon kedves településekre: Gyula, Cserkeszőlő, Debrecen.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Csokoholista  •  Tésztakedvelő  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2018.07.18

Kiváló 2016. május 24.családjával járt itt
Egy milliomos amerikai úri ember egyszer azt mondta, hogy nem érdemes tárgyakra költeni - úgy is mindenből szemét lesz - hanem inkább élményeket kell gyűjteni. Ezeket a sorokat a múlt héten olvastam, de rájöttem, hogy én már több mint 10 éve így élek - élményeket gyűjtök.
Kiváló 2016. május 26.barátokkal járt itt
Debrecenben jártam ……

A debreceni Hotel Nagyerdőt 3 évvel ezelőtt fedeztem fel, amikor nyáron kerestem megfizethető hotelt a közelben, ahol wellness részleg is van. A hotel a remek helyen található a Nagyerdőben, a központtól nem messze, de távol a város zajától.
Kiváló 2016. június 2.egyedül járt itt
Már több mint 10 éve rendszeresen - évi több alkalommal - járok hotelekbe wellneszezni, kikapcsolódni. Imádok új helyeket felfedezni, de vannak olyan szállodák, ahová mindig visszatérek. Egyik ilyen örök kedvenc, amit 2009-ben fedeztem fel a Hunguest Hotel Erkel Gyulán. Azóta minden évben visszatérek, van amikor többször is.