Timotka
Országjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

Timotka adatlapja

Regisztráció2013.07.28
Utoljára itt2020.06.02

Mást vártam -

Club Thermál Kastély Poroszló

Gyenge 2013. július 28.családjával járt itt
Bár kedvezményes volt a nyaralásunk, ráadásul rokonaimat is meghívtam, annak tudatában, hogy majd egy jó kis hétvégét töltünk el együtt. Erre csak az mentette meg a hétvégét, hogy a Tisza-tón motorcsónakoztunk és átmentünk egy szomszédos helyre vacsorázni. Első érkezésünk is már döbbentet váltott ki, málló vakolat (a netes képek a megnyitás - kb.
Kiváló 2015. július 15.a párjával járt itt
A hely maga is nagyon hangulatos, könnyen megközelíthető. Fedett teraszrésze van, így a kerthelyiségben a jó levegőn még jobban esnek az igazán finom és változatos falatok. Két személyes tálat fogyasztottunk el és desszertet, mindegyik ízlésesen gusztusosan volt tálalva és szervírozva. Az ételek jó minőségűek változatosak és rendkívül ízletesek voltak.
Kihagyhatatlan 2016. december 27.a párjával járt itt
Nagyon szép a mediterrán élményfürdő a sok növénnyel. Sokféle medencéje és élményeleme van. A csúszdák nagyon jók, kisgyerekek is bátran használhatják. Az élményfürdő rész medencéinek vize nekem egy picit hűvös volt, a hullámmedence vize inkább hideg és a hullám sem túl nagy, de azért érdemes kipróbálni.