tóni bácsi

Ár-érték figyelő  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.05.23
Utoljára itt2018.09.19

Kiváló 2018. május 13.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk a Hotel Marinában,teljes ellátással,minden elismerésem, a szálloda vezetőségének, és minden dolgozójának,pazar ellátásban volt részünk,mosolygós ,kedves figyelmes,személyzet , remek a strand, nyugágyakkal szép gondozott környezettel,jókat szaunáztunk,csak ajánlani tudom mindenkinek,
Kiváló 2016. május 23.barátokkal járt itt
4napot töltöttünk barátokkal, a szállodába, csak jót tudok irni, mindennel elégedettek voltunk,kedves személyzet, tisztaság , pazar svéd asztal, feledhetetlen wellnes részleg ,kényelmes ágyak ,mintha itthon aludtunk volna a sajátunkba, meg merem kockáztatni, hogy az ország egyik legjobban felszerelt szállodája.
Felhasználó fényképei:
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád -
Kiváló 2016. szeptember 14.a párjával járt itt
három napot töltünk a szállodába nagyon jó helyen levő szálloda közel a fürdőhöz szép rendezett szálloda belső udvarral, kényelmes ágyak, tisztaság és rend mindenütt.