Vári Zsuzsa

Vári Zsuzsa adatlapja

Regisztráció2013.06.26
Utoljára itt2017.01.15

Átlagos 2015. február 3.barátokkal járt itt
Egy téli szombat kora délután látogattunk el az étterembe, sok év után újra. Szemre tetszetős, igényes külsőre, de az étterem belső része túl van cifrázva, és nagyon vegyes benyomást kelt. A gyönyörű fafaragások és az óriási, modern szőlőlevél mintás fali lámpakarok, valamit a zöld, festett függönykarnisok egy nagyon vegyes képet mutatnak.
Kiváló 2014. december 1.barátokkal járt itt
November közepén minden bezár Tihanyban legkésőbb 20:00 órakor. Mi később szerettünk volna vacsorázni, mert a barátaink így érkeztek meg. A várakozás idejét felhasználva körülnéztem, hol tudunk még nyolc után vacsihoz jutni, így tértem be a Levendulába is, megtudakolni, meddig vannak nyitva. Az volt a válasz, hogy "Meddig legyünk?
Gyenge 2015. szeptember 17.barátokkal járt itt
Két éjszakát töltöttünk a nevezett szálláshelyen, de senkinek nem fogom ajánlani. A szobánk minősíthetetlenül piszkos volt. Az éjjeli szekrény alatt használt óvszer, ami sajnos a másnap délelőtti takarítást követően is ott éktelenkedett. A bútorokon vastagon por, a fürdőszobában a csap tele hajjal, és még ki tudja mivel.