Vica
Országjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság

Vica adatlapja

Az idegeforgalomban dolgozom, így tudom, hogy milyen fontos a visszajelzés a vendégek részéről. Ráadásul szeretek a másik oldalon is lenni néha és nekem is jól esik, ha figyelmesek velem, vagy finom ételt, italt kapok egy adott helyen. Ezt nem is rejtem véka alá. :-) Ha negatív kritikát írok, csakis jó szándékkal teszem, én is sokat tanulok, fejlődök általuk, bár hála az égnek az utóbbi időben nagyon ritkán kapunk. :-) Egyébként szeretem a szépet és értékelem is. Hálás vagyokn sorsnak, hogy sokat utazhatok. Dióhéjban ennyi...
Évente egyszer egy hétre megyünk nyaralni, általában vízpartra a családdal. Ezen felül több, rövidebb utat is szoktunk beiktatni a párommal. Ezek egy része üzleti út és összekötjük egy kis kikapcsolódással.
Étterembe az utazásaink során és családi ünnepek alkalmával járunk, de előfordul, hogy random betérünk valahová enni egy jót. :-)
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Édesszájú  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő  •  Kritikus  •  Életszerető
Regisztráció2013.05.27
Utoljára itt2020.05.12

Átlagos 2016. április 27.a párjával járt itt
Egy vasárnap délután 4. helyként tértünk be az Egerben nagyon híres étterembe. Udvarias pincér fogadott minket, színvonalas, soknyelvű étlapról választhattunk, abszulut pozitív volt az első benyomásunk. Viszont feltűnően hamar hozták ki a rendelt ételeinket. A párom harcsapaprikása konkrétan csak langyos volt, össze volt állva, nem volt friss az tuti.
Kiváló 2015. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Lányaim strandolás közben megéheztek, és lévén a legközelebbi étterem, gondoltuk kipróbáljuk. Kellemesen hűvös volt a teraszon, a rekkenő hőség ellenére. Az étlap kielégítő, a kiszolgálás profi, udvarias. Viszonylag hamar megkaptuk az ételeinket, frissek, ízletesek, bőségesek voltak az adagok.
Kiváló 2017. május 11.barátokkal járt itt
Étkeztem már sok vegetáriánus étteremben, de eddig ez a legjobb közülük. A hely hangulata egyedi, ide bárki betérhet még kisbabával is. Nyugalmat áraszt és a béke szállja meg az embert. Nem csak testi, de lelki táplálék is. Az adagok bőségesek, a kiszolgáló segítőkész, hisz nem minden ételt ismertünk még meg.