Viking123

Viking123 adatlapja

Regisztráció2015.10.28
Utoljára itt2019.04.12

Átlagos 2015. október 28. járt itt
Bár a kiszolgálás remek volt, a főétel (libamáj) keserű volt, az állaga pedig, mint egy elnyűtt Orbit rágó (szétesett). . . Szerencsére a koktél, amit rendeltem kimosta az ízt a számból. Bár a libamáj után élvezni kellene az ízeket. A leves pazar volt, a "szokásos" bazsalikomos pesto nem okozott csalódást. . .
Szörnyű 2015. december 1.a párjával járt itt
Borbarát csomagot választottunk, mivel azt reméltük, hogy egy történelmi borvidéken jól járunk vele. . . Tévedtünk. . . A vacsora 4 fogásából egy ehetetlen volt, 2 gyenge közepes és egy jó. . . Azonban választási lehetőség nem volt -sem ételben, sem borban. . . A köszöntő bor és a fehér ihatatlan volt.
Kiváló 2016. február 27.barátokkal járt itt
Egy barátommal tértünk be egy szombati ebédre. Az akciós pisztrángra esett a választásunk. Leírhatatlanul finom volt. A köret kellemes választás volt, csak ajánlani tudom. Desszertnek a pincérhölgy ajánlására túrógombócot kértünk. Szép befejezése volt egy nem ünnepinek szánt finom ebédnek. A kiszolgálás pedig kiemelkedően profi és udvarias volt.