Vittorio

Vittorio adatlapja

Hosszú ideig a motorozás volt a hobbim, azzal szerveztem kirándulásainkat. Váltottam négy kerékre, már Cabrióval élvezkedem a "szelek szárnyán".
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Csokoholista  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Wellness-mániás  •  Földön járó
Regisztráció2016.05.18
Utoljára itt2016.05.22

2016. május 18.a párjával járt itt
Nagy várakozással készültünk visszatérni Visegrádra, a Lepence - völgybe. Még a múlt században voltunk ezen a területen, jobban mondva az elődjén, a lepencei termál strandon. Jó volt a csillagok állása, minden összejött: kedvező ajánlat a Thermal Hotel Visegrád - tól, a márciusi nyár, szabadság. Vasárnap, hétfő, kedd, 3 éj.
Felhasználó fényképei:
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád -
Gyenge 2016. május 18.a párjával járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk , tavasszal, ősszel a „Jobb mint Otthon kisvendéglő”-be, Szegedre. Kellemes környezet, sok virág, tisztaság, jó idő esetén kirándulunk Szegedre, mindig a pontomra kérünk helyet, a hangulata miatt. Örülve a jó időnek, éhesen érkeztünk a vendéglőbe.
Felhasználó fényképei:
Jobb Mint Otthon Kisvendéglő Szeged -