vjulianna

vjulianna adatlapja

Regisztráció2013.06.06
Utoljára itt2013.12.03

Kiváló 2013. június 6.a párjával járt itt
Már kétszer is voltunk a szállodában, és bármikor visszamennék. Közeli is van hozzánk, jó helyen. Nagyon tiszta, rendezett szálloda. imádom a wellnes részt. Nem nagy, de pont elég. A szaunák is nagyon jók, sok van belőlük. Imádom a tepidáriumot, kevés helyen láttam ilyen hangulatos megoldást. Ami miatt másodszor is visszatértünk az az ellátás volt.
Kiváló 2013. június 6.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos, bohókás hely. Isteni sütik, kiváló kiszolgálás. Tetszik a shop is, nagyon sok ötletes ajándék van. :) Csak ajánlani tudom. Picit lehetne több ülőhely, de amúgy mindennel teljes mértékben meg voltam elégedve. A felszolgálók a hely hangulatának megfelelő egyenruhában voltak. Hatalmas a választék.
Kiváló 2013. június 6.a párjával járt itt
Nagyon szeretem ezt a helyet! ! ! Nagyon sokszor voltunk, és sosem csalódtam. Tetszik, hogy rengeteg féle étel van és hatalmas adagok vannak! Én mindig egy félét eszem, mert van egy favoritom a fűszervajas szűzérme, de a többiek elmondása alapján a többi étel is finom. Van korlátlan ételfogyasztásos menü is jó áron.