ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 30.
Rövid időn belül munkaügyben 3 alkalommal is megfordultam a Szépvölgyi út külső, várostról távoli szakaszán. Néhány méterre innen már igazi erdőben sétálhatunk, túrázhatunk. Ez a Fragola fagyizó igencsak rejtélyes. Első alkalommal megálltam, nézelődtem, de csak a táblát láttam a falon, benn nem volt semmi élet, mintha egy építési terület lett volna az elhagyatott épület.
2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
A Félegyházi Pékség bázisa, ahogy neve is mutatja, Kiskunfélegyháza, több alföldi városban van pékségük, többen volt is már alkalmam járni (Cegléd, Kecskemét). Budapesten is van egy darab egységük, a Mester utcában. Az élénkpiros nagy logó alapján könnyen megtaláljuk. Átlagos méretű, hosszúkás elrendezésű, hosszú pulttal. A minőség és az árak is rendben vannak.
Fekete taxi, a hamburgeres -

Black Cab Burger - Rákóczi út Budapest

2017. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Mester utcai, elsőként megnyílt egységük a múlt héten nem igazán hozott lázba, de úgy alakult, hogy itt a Rákóczi úton hamarabb voltam, még márciusban, ez könnyebben megközelíthető, a belváros forgalmas ütőerének számító Rákóczi úton, az Uránia Mozi mellett.
2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
A Wasabi egységei közül a Podmaniczky utcaiban többször jártunk, a MOM Parkban egy alkalommal. Szintén a budai oldalon, a Szépvölgyi Üzletház pinceszintjén található több éve működő éttermük. Tradicionális japán ételeket kínálnak modern környezetben, running sushi, azaz futószalagos rendszerben. Ennek fix ára van, viszont korlátlan mennyiséget ehetünk.
Értékelt: 2017. május 27.
A 2. , Rákóczi úti Black Cab-ben jártam először, de az is az idei év tavaszán történt. A Mester utcai volt az első egységük, amely a megnyitást követően 2010-11 táján nagy sikert aratott a hamburgert kedvelők körében. Az egyik első kézműves hamburgerezőnk a fővárosban. Meglepően kicsi hely, csupán 4 asztallal a benti részben, érdekes székekkel.
Két keréken érkezel? -

Mesterbike + Coffee Project Budapest

Értékelt: 2017. május 27.
Eredendően kerékpár szaküzlet és szerviz, amelyet 5-6 évvel ezelőtt nyitottak meg a Mester utca elején. A biciklik maradtak, de pár év elteltével egy specialty kávézót is bele-applikáltak az üzletbe. Belépve mindenütt kerékpárokat és hozzá kapcsolódó felszereléseket láthatunk, a bal oldalon középen kialakított pult a kávézó szekció.
Specialty kávézó a budai oldalon -

Flat White Budapest

Értékelt: 2017. május 27.
Idén márciusban nyitott újhullámos kávézó és reggeliző a Szépvölgyi út elején, a buszvégállomás és a Wasabi japán étterem felett. Kiülős terasz kint, bent a mostanság divatos környezettudatos - környezet-közeli berendezés. Pácolt fenyő bútorok, sok zöld felület, a padló helyett mintha egy füves réten üldögélnénk (műfű pázsit), az étlap és az itallap újrahasznosított öko-papírból készült.
Minél nagyobb, annál jobban megéri -

Starbucks - Deák Ferenc utca Budapest

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
A munkahelyemen borzasztó rossz a kávé (gépi automata, 100 Ft-os), így hiába olcsó és egész nap hozzáférhető, inkább drágábban, de jobbat veszek. A Starbucks kávézó-lánc szóban forgó egysége a Deák téri metrókijáratnál, a Deák Ferenc utca sarkán található. Nagyon könnyű megtalálni. A Deák Ferenc utcánál kitelepülős, elég nagy teraszuk is van, napernyőkkel.
2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Ez a kávézó most kiválóan teljesített nálam, bár nem először járok náluk, s írtam is már értékelést 2015-ben, de ha van friss tapasztalat, szerintem érdemes aktualizálni és megosztani. A Nyugati Pályaudvarról a Zsiráf teraszán át lehet leggyorsabban megközelíteni, az utcaszinten vannak, a Costa Coffee háta mögötti irodaház földszintjén, a Tesco Express mellett.
2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Bamba Marha hazai kézműves hamburgeres a belvárosra fókuszál. Kis láncuknak immár 3 egysége van, az Oktogonnál lévő és az Október 6. utcai mellett a Deák téren is van egy éttermük. Ez is nagyon forgalmas, könnyen megközelíthető hely, közvetlenül a metró kijáratnál. A dizájn és a berendezés nagyon hasonló, bárszékes asztalok, az ablaknál és középütt nagyobb társaságok számára, a 2 oldalfal mentén 1-2-3 fő részére.