ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag budapesti értékelései

Meggyőző -

Coyote Budapest

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
A Coyote már 2008 óta működik a Batthyány csarnok mellett. Akkor még újszerű volt ez a bisztrós-deli típusú vendéglátó egység, de az elmúlt években már sok követőjük akadt. Remek, minőségi kávé, válogatott termőhelyekről, 100% Arabica, melyet Bécsben pörkölnek. Reggel már 7. 30-kor nyitnak.
Anyám szerint a reggeli fontos -

Anyám szerint Budapest

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 26.
A névválasztást bevallom, továbbra sem értem, dacára annak, hogy elolvastam a facebook oldalukon a "magunkról" szóló bemutatkozás részt. Kedves, vintage stílusú, levendula lila - fehér színvilágú kávézó a Wesselényi utcában. Reggel 8-tól este 8-ig tartanak nyitva, az étlapjuk a tartalmas reggelizésre abszolút felkészült.
Operaház backstage -

Thália Kávéház Budapest

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 26.
Az Operaház mellett működő kissé retró hangulatú galériás kávézó. A belső tér uralkodó dekorációs elemei a falon lévő rengeteg fotó hazai és külföldi hírességekről. Az asztalok és a kárpit kissé megkopott már, de kellemes, barátságos a hangulat.
Sütit akartam -

Sütit akarok! Budapest

Értékelt: 2017. február 26.
A számomra kissé furcsa nevű cukrászdát a villamoson utazva pillantottam meg, így visszafelé úton be is néztem. Emlékeztem rá, hogy elég jó véleményeket írtak róla. A belső tér tágas, vintage stílusú, vidáman és színesen dekorált, egy kicsit bohókás. Például mit keres egy létra benn a cukrászdában és mit keres egy fúrógép a mosdó mellé akasztva? ?
Izgalmas szendvicsek -

Crust Budapest

Értékelt: 2017. február 26.
A Crust egy modern bisztrós hangulatú, amolyan újhullámos szendvicsező és levesező. A kínálat ennek megfelelően rövid, de izgalmas. Naponta változó 4 féle leves, pl. borscs, marha csorba, zellerkrém, hagymakrém, sült répakrém, tormás krumplileves, fehérboros csirkehúsleves (490-690 Ft), papírpohárban tálalva.
Értékelt: 2017. február 25.
Óbudán, a Margit kórházzal szemben, a Szalézi Rend Szent Alajos Rendháza mellett, családi vállalkozásként működő cukrászda. Bár a korábbi beszámolók szerint a fagylaltjuk kiváló, sajnos azt februárban nem találtam náluk. A sütemények és torták választéka gazdag, az üvegpult zsúfolásig tele, árban széles a skála 250-700 Ft között a kókuszgolyótól az országtorta Őrség aranyáig bezárólag.
Értékelt: 2017. február 25.
Az Andrássy úton lévő egykori Pallavicini palota historizáló-neoreneszánsz stílusú pompás épülete ad otthont a MagNet Bank központjának (jobb oldali szárny), valamint a közösségi térként működő étteremnek és teaháznak (bal szárny). A bejárat előtt fedett teraszon a dohányosok számára biztosítanak kényelmes és kulturált ülőhelyeket.
Jemeni fűszeres mokka -

Cafe Frei - Váci Greens Budapest

Értékelt: 2017. február 25.
Egy tárgyalásra jöttem a közeli irodaházba, és szerencsére úgy alakult a reggeli forgalom, hogy még volt időm betérni ide reggelire és egy kávéra, még csak kapkodni sem kellett. A GE irodaház aljában működő kávézó nyitott bárki számára, az utcáról nyílik a bejárat, nem kell bemenni az irodaház recepciójára.
Rántott hús mesterszakácstól -

Séf Asztala - Westend City Center Budapest

Értékelt: 2017. február 25.
A Konyhafőnök tévéműsorban is feltűnt Salon mesterszakácsa, Wolf András gondolt egy merészet, és a Westend Bevásárlóközpontban, a gyorséttermes soron nyitotta meg legújabb étkezdéjét, ahol a kínálat nincs túlbonyolítva, viszont minőségi alapanyagokból professzionális módon készítik el az ételeket.
Itt sovány maradhatsz -

Sovány Vigasz Budapest

Értékelt: 2017. február 25.
Pár napja nyitott glutén-, laktóz- és cukormentes cukrászda Újlipótvárosban. Hát, nem az első ilyen kezdeményezés a környéken, meglátjuk, mire mennek hosszabb távon. Az egészséges tortaszeletek házias megjelenésűek, de nem itt helyben készülnek, hanem az újpesti cukrászatukban, amely már régebben működik, de kizárólag megrendelésre és elvitelre.