ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag nagykanizsai értékelései

Értékelt: 2017. február 16.
A Bíbor Business Center a belvárostól kissé kiesik, az Okmányirodával szemben található a körforgalomnál, elég feltűnő az épület, amelyben a bisztrón kívül konditerem működik és irodákat adnak bérbe. A bisztró elegáns, modern, letisztult, a tágas belső téren kívül kinti terasszal is rendelkezik.
Krimó az udvarban -

Malibu Eszpresszó Nagykanizsa

Értékelt: 2017. február 16.
A Malibu főleg a fiatalok által kedvelt egyszerű kaliberű söröző. Az Erzsébet térről nyíló átjárón keresztül lehet bejutni a belső udvarra, ahol már könnyen megtaláljuk, mi itt parkoltunk a közelben. Elég pici hely, ehhez képest többféle programot szerveznek, főleg a törzsközönség számára: focimeccsek nézése, csocsóverseny, karaoke, és hétvégente igen kedvező árú italakciókat is hirdetnek.
Értékelt: 2017. február 16.
Nagykanizsai 3 napunk alatt a 2. reggelen itt ittuk meg a létfontosságú napindító kávét. A Berényi Cukrászda a Fő úton, érdekes módon egy másik kávézó és cukrászda, a Gerő mellett működik. Mint megtudtuk, itt a Berényiéknél is szokott lenni sütemény, de ottjártunkkor éppen elromlott a hűtőpultjuk. Ez azonban egy kellemes kávézásban nem akadályozott meg bennünket a kellemes környezetben.
Latte és cappuccino -

Gerő Cukrászda Nagykanizsa

Értékelt: 2017. február 16.
Nagykanizsa Fő utcáján forgalmas, központi helyen található a Gerő Cukrászda egyik egysége, ugyanis a Gerő cukrászcsaládnak a 80-as évek óta nemcsak cukrászüzeme, de több cukrászdája is van. Rövid kanizsai ittlétünk alatt, a munka mellett/előtt/után a többi felkeresésére nem adódott alkalmunk.
A többi varázslat... -

Szilágyi Cukrászda Nagykanizsa

Értékelt: 2017. február 16.
A zalakarosi Szilágyi család által működtetett cukrászda az étlap elején olvasható bemutatkozás szerint 1977 óta készít kézműves édességeket. Zalakarosi fő bázisukon kívül itt, Nagykanizsán is nyitottak egy elegáns, igényes cukrászdát. Az általam végiglátogatott kanizsai helyek közül nekem ez tetszett legjobban, és itt ettem a legfinomabb süteményt, bár igaz, hogy itt a kiszolgálás egy kissé vonalas, kevéssé volt barátságos.
Kávézó és miegymás -

Süni Kávézó Nagykanizsa

Értékelt: 2017. február 16.
Nagykanizsa belvárosában található barátságos cukrászda és kávézó, 2 bejárattal, kis terasszal. Mi még a tavaly nyári belső átalakítás és újra-dizájnolás előtt jártunk itt, azóta ízlésesebb, stílusosabb, modernebb lett szerintem. Az akkor berendezés kissé zavaros, divatjamúlt és nem egységes, valóban ráfért egy a csinosítás. Kb.
Értékelt: 2017. február 16.
Nagykanizsán munkaügyben jártunk a kolléganőmmel. Egyik ebédünket itt fogyasztottuk el. A város központjában, könnyen megközelíthető helyen lévő étterem és pizzéria a Robinson. Faburkolatos boxos beülők, párnákkal próbálták kényelmesebbé tenni a fapadokat. A falat a névadóra utaló hajós képek, térképek, dekorációk díszítik.
A 2. Zalaco a városban -

Zalaco Pékség Nagykanizsa

2016. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Zalaco pékséget zalaegerszegi látogatásunk során fedeztük fel. Nagykanizsán járva a városban működő 4 egységük közül ezt is sikerült útba ejteni. Otthonra vásároltunk egy klasszikus fonott kalácsot, valamint a falatkák közül málnás és áfonyásat, valamint szilvás papucsot.
Korai ébredés a Zalaco-val -

Zalaco Pékség & Tejivó Nagykanizsa

2016. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
A Zalaco pékséggel Zalaegerszegen találkoztam először, nagyon tetszettek a finomabbnál finomabb termékeik, így örömmel láttam, hogy Nagykanizsán is van több egységük, szám szerint 4 is, ezek közül 2-ben jártam. A belvárosi üzletben már korán reggel, 6 órától nyitva tartanak, az üzletet és környékét finom, frissen sült kenyérillat lengi körbe, becsalogatva a város hozzám hasonlóan korán kelő lakóit.
Kedvező ebédmenü, sokféle pizza -

M55 Bisztró & Pizzéria Nagykanizsa

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 28. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagykanizsára érkezve itt ebédeltünk először, a helyi kollégák ajánlása alapján. A belvárosban könnyen megközelíthető helyen található fiatalos hangulatú, újszerű - 2015 tavaszán nyitott - étteremben hétköznap ebédidőben szinte minden asztal foglalt volt, emiatt a kiszolgálás nem volt tökéletes, az egyik pincér(tanuló?