zsild

zsild adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2017.03.28

Átlagos 2013. július 19.a párjával járt itt
Amikor keresgettem a belföldi wellness-szállodák között, hogy kiválasszam nyári utazásunk helyszínét, megakadt a szemem egy szokatlan berendezésű hotelen. S mert lehetőségünk adódott rá, hogy el is látogassunk oda, nagy elvárással készültünk az utazásra. Vannak ugyan kipróbált és megszeretett wellness-központjaink, de most ezek sorát kívántuk bővíteni.
Átlagos 2014. július 9.a párjával járt itt
Ezt a szállodát már 7 éve ismerem, ide kötődik az első welless élményem. Első alkalommal rendkívül élveztem a pezsgőfürdőjét, az udvarát, a teázás lehetőségét és nem utolsó sorban a remek konyháját. Azután mégegyszer visszatértem, majd újabbnál újabb szállodák megismerésébe kezdtem.
2013. április 23.egyedül járt itt
Ennek a szállodának csodás az elhelyezkedése. A tóra néző szobák kilátása remek. A környezet pazar, a konyha szuper. Szeretem azt, hogy roppant családias, ezért idén negyedik alkalommal térek ide vissza. Amióta a wellness-részleget bővítették, semmi kifogásunk sem lehet ellene. Egyedül a szobák kényelme, a pici tv-készülék zavaró.