Rétság

Rétság
RétságRétság
RétságRétság

Rétság bemutatása

Rétság kisváros Nógrád megyében a Rétsági kistérség székhelye. A város egykoron katonaváros volt, több katonai alakulat állomásozott Rétságon.
Nevezetességei: Művelődési Központ, emléktábla az 1848/49-es szabadságharc rétsági csatájáról, evangélikus harangláb, a honfoglalás millecentenáriumára állított kopjafa.

Evés, ivás Rétságon (4)

Flamingo Cukrászda Rétság

cukrászda, fagyizó - lássam a térképen
Legfrissebb értékelések:

Zulu Café Étterem Rétság

étterem, kávézó - kávéház, pizzéria - lássam a térképen
Legfrissebb értékelések:
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Rétság és környéke legfrissebb értékelései

2022.09.09barátokkal
Rendeltünk kiszállításra 7 db pizzát, amiből 2-t el felejtettek fel írni és ez által nem kaptuk meg. A pincérnek a válasza az volt hogy ő erről nem tud pedig direkt 2x lett el mondva. Zárás előtt 2 órávál nem akarták ki hozni így 4 ember éhes maradt.
2022.04.10a párjával
Gondoltam is, hogy majd Rétságon kávézunk, megnéztem telefonilag, több cukrászdát is kínál az ittjartam.hu, és mi először ezt találtuk meg. Parkolni szemben lehet, az út túloldalán, ez a cukrászda meg valami lakótelepi benyomást kelt. Jó lesz. Átsétáltunk, és mondtam, hogy főleg kávézni óhajtok....
2024.03.28egyedül
A Mároki kocsma volt az egyetlen váci egység, ahová tudtam, hogy ismét betérek. Most Utópia van kiírva a cégérre, de semmi nem változott ezt leszámítva. A galériázott beltér remek, hangulatos, rusztikus, erről már írtam a múltkor. A kiszolgálás kedves, szemrevaló ifjú hölgy csapolja a sört,...

Rétság és környéke kedvelt szállásai

05.24-12.22.
03.01-06.16.
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
03.22-12.20.
Szépia Hotel Zsámbék
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Rétság és környékén

Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
8 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 21.900 Ft/fő/éj ártól
187 értékelés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
70 értékelés
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 24.840 Ft/fő/éj ártól
133 értékelés