Tinódi Panzió és Étterem Sárvár

Tinódi Panzió és Étterem Sárvár
Tinódi Panzió és Étterem SárvárTinódi Panzió és Étterem Sárvár
Tinódi Panzió és Étterem SárvárTinódi Panzió és Étterem Sárvár

Tinódi Panzió és Étterem Sárvár bemutatkozása

Ha üdülni, pihenni vágyik, szeretne egy jót enni vagy éppen csak megszomjazott – nálunk jó helyen jár!
Étterem:
A 80 fős étterem családi rendezvények, üzleti vacsorák, baráti összejövetelek lebonyolítására, kirándulócsoportok fogadására is kiválóan alkalmas.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Tinódi Panzió és Étterem Sárvár vélemények

Kiváló 2021. szeptember 9.családjával járt itt
A közelmúltban felújításon esett át az étterem és a panzió egyaránt, bár a korábbi verzió is tetszetős volt, az új még inkább. Kialakítottak egy wellness részleget is, így még teljesebb az élmény. A szobák komfortosak és szépek, ingyenes a parkolás, az étterem külső és belső része is hangulatos!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2020. augusztus 31.a párjával járt itt
Sárvári pihenéseink sorában ez alkalommal első ízben kerestük fel a Tinódi éttermet. Igen meleg este volt, így a kerthelyiségben foglaltunk helyet, az étterem belső részeit nem láttuk, véleményünk arra nem vonatkozik. Tiszta, rendezett,nagyméretű napernyőkkel ellátott asztalok várják a vendégeket,viszonylag gyors és udvarias kiszolgálásban volt részünk.
Átlagos 2019. augusztus 7.a párjával járt itt
Fürdőzés után mentünk egy vacsora erejéig. Az innivalót hamar megkaptuk, de az ételekre egy órát vártunk. A fél perces áramszünet és a sok vendég volt az indok. A tálalás és az íze is nagyon kiváló volt. Sajnos helyhiány miatt a cigizős oldalra tudtunk leülni, de nem volt vészes, pedig itt is voltak minden asztalnál.
Tinódi Panzió és Étterem válasza
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy összességében elégedettek voltak éttermünkkel! Tuljadonképpen Ön már leírta, hogy sokan voltak, a végén elnézést kértünk, a várakozás miatt. Kérem gondoljon a 45-50 °C - ban dolgozó szakácsokra is, akik mindent megtettek azért, hogy Önök és a többi Vendég is finomat egyen és jóllakjon!
2019. szeptember 2., Góczánné Bukovics Ildikó, tulajdonos
2019. július 29.gyerekekkel járt itt
Ajánlás útján jutottunk el ehhez az étteremhez!
Nagyon finom ételek és bőséges adagok. Kedves és precíz kiszolgálás, így kellene minden vendéglátós helyen!
Tinódi Panzió és Étterem válasza
Köszönjük kedves szavait, máskor is szeretettel várjuk Önöket! :)
2019. szeptember 2., Góczánné Bukovics Ildikó, tulajdonos
Kiváló 2019. január 29.a párjával járt itt
Sárvári tartózkodásaink alkalmával mindig meglátogatjuk ezt a sajátságos hangulatú éttermet, ahol legtöbbször a címben szereplő ételt választjuk. Amikor ettől eltérünk, akkor sem csalódunk. Az adagok nagyok, finomak, gyorsan elkészülnek és nem kerülnek sokba. A fiatal pincérek felettébb udvariasak, segítőkészek, még nyoma sincs rajtuk a néhol tapasztalt unottságnak.
Tinódi Panzió és Étterem válasza
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy elégedettek voltak éttermünkkel, az ételekkel és a felszolgálással is. Igyekszünk mindig jól teljesíteni és valóban a felszolgálók is mindent elkövetnek, hogy Vendégeink visszatérjenek. Máskor is szeretettel várjuk Önöket!
2019. február 11., Góczánné Bukovics Ildikó, tulajdonos
2018. június 3.a párjával járt itt
Kicsit messzebb található az étterem a központtól, de belépve hangulatos kis kerthelyiségbe csöppentünk. Kicsit csárda jellege van a helynek, de mi pont ezt szeretjük. A választott főételek bőségesek és nagyon finomak voltak. Ki is találtuk a párommal, hogy másnap itt reggelizünk, mert láttuk az étlapon, hogy van erre lehetőség.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 19.barátokkal járt itt
Sárvári kirándulásunk és strandolásunk alkalmával kerestünk egy éttermet. A helyieket kérdezgetve nem nagyon ismernek jó éttermet. De mi megtaláltuk. Hangulatos kert helység. Hangulatos élő zenével. A felszolgálók kedvesek voltak és persze a kiszolgálás is profi módon történt. Ételek ízletesek és finomak voltak.
2017. január 22.barátokkal járt itt
Hangulatos, picit szocreál stílus, de azonnal jól éreztem magam!
Nagyon kedves volt a fogadtatás!
Még egy fehér kistestű kutya is örült érkezésünknek!
Finomat ettünk, ha nem is a mi szánk íze szerint volt fűszerezve, és egy picit ujragondoltak is voltak az ételek!
Köszönjük!
Mindenkinek ajánlom!
Jó az ár érték aránya is a helnyek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 29.a párjával járt itt
Vacsorázni tértünk be a Tinódi étterembe. Jártunk már itt párszor, így tudtuk, hogy nem fogunk csalódni. Sok asztalfoglalás volt már, és több eseményt is tartottak, de a pincér talált nekünk gyorsan egy asztalt. Kedves személyzet fogadott minket, gyors kiszolgálásban volt részünk. Az ételek nagy adagok voltak, szépen tálalva és díszítve.
Tinódi Panzió és Étterem Sárvár - Étel/italTinódi Panzió és Étterem Sárvár - Étel/ital
2016. december 16.a párjával járt itt
Korrekten kitöltött étterem adatlap, őszinte vélemények és őszinte honlap alapján próbáltuk ki a Tinódi éttermet. Nem csalódtunk benne. Már otthon a neten láttuk, hogy humorban nincs hiány - legalábbis az étlap szerint. Tetszett, hogy őszintén kiírják a halbelsőségekre, hogy "enyhén csípős", vagy éppen "a készlet erejéig" - így nem éri az embert csalódás. Finom ételek, kedves személyzet és hangulatos környezet.
Tinódi Panzió és Étterem válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy elégedett volt szolgáltatásunkkal.:) Máskor is szeretettel várjuk Önt és családját / barátait éttermünkbe...
2016. december 20., Góczánné Bukovics Ildikó, tulajdonos
Tinódi Panzió és Étterem Sárvár a térképen
9600 SárvárHunyadi út 11.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, nemzetközi
grill ételek
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, mindenféle :)
Gépzene: rádió
2000 Ft (kb. ár)