Seregélyes

Seregélyes

Seregélyes bemutatása

Seregélyes Nagyközség Fejér megyében, az Abai kistérségben, Székesfehérvár és a Velencei-tó között található.
Seregélyes híres kastélyáról, mely a szomszédos Zichyújfalut is egykor birtokló Zichy család tulajdonában volt. A kastély utolsó lakói, gróf Hadik Béla és felesége.

Evés, ivás Seregélyesen (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Seregélyes és környéke legfrissebb értékelései

2024.04.17egyedül
A napokban inni kerestem valami itatót, mint Alföldön a gulya, aztán beugrott, hogy éppen arrafelé van a Bubu ls és régen voltam ott. Meg az is beugrott, hogy éppen a közelmúltban szereztem egy lehangoló tapasztalatot az Allee-ban, és ott a Bonboncha ugyanilyen színesbogyós csalikat használ. De a...
2024.04.16a párjával
Fantasztikus én régen soha nem ismertem a Don Pepét de ismerősein ajánlották és megszerettem a kedvencem az hogy jó kiadós finom ételeik vannak mert én aztán nagyon szeretek enni.
2024.04.16csoporttal
A Duna partján található étterem kiváló pihenőhely. Ráadásul finom ételek, remek kávék és barátságos kiszolgálás. A benti rész is tágas, de a terasz és a part menti asztaloknál a panoráma fenséges

Seregélyesi szállások (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Seregélyes és környéke kedvelt szállásai

Szieszta Apartman Agárd - Napi ár önellátással
05.31-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Seregélyes és környékén

Erzsébet Nagy Szálloda PaksErzsébet Nagy Szálloda, PaksCsomagok már 21.475 Ft/fő/éj ártól
33 értékelés
Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis, GárdonyCsomagok már 29.900 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Hotel Yacht Wellness & Business SiófokHotel Yacht Wellness & Business, SiófokCsomagok már 16.346 Ft/fő/éj ártól
74 értékelés
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel, SzékesfehérvárCsomagok már 17.250 Ft/fő/éj ártól
133 értékelés