City Café Siklós Siklós

2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

City Café Siklós Siklós vélemények

Gyenge 2017. július 12.gyerekekkel járt itt
Hamburgerezni tértem be a gyermekeimmel. A zsemle száraz volt, a hús bár finom volt, de csevapcsicsa fűszerezésű, az asztalok koszosak, az étlap zsíros, amivel kislányom sikeresen össze is kente magát. Kértem a pincért az asztal rendbetételére, de ez az étkezésünk befejezéséig nem történt meg. Három hamburgerért és limonádéért több mint 4. 000. -Ft-ot fizettünk.
Kiváló 2017. május 7.a párjával járt itt
Amikor Siklóson jártunk, és megnéztük a várat, lesétáltunk a városba fagylaltozni. A város központjában található ez a kávézó-cukrászda, szép környezetben, itt kaptunk fagylaltot. A kiszolgálás udvarias, a fagylalt finom, a választék kielégítő, 8-10 féle fagyinál többre valószínűleg nincs is igény.
Kiváló 2016. november 5.barátokkal járt itt
Siklóson járva, már nagyon fáradtak voltunk és kerestünk egy kedves beülőt ahol megpihenhetünk, ihatunk egy jó kávét. Sajnos nehezen találtunk ilyet (a várban NINCS! ), de örülünk hogy rá leltünk. Kedves fogadtatás, jó kávé választék, s a személyzet felkészült "kávéilag".
2016. május 21., üzleti partnerrel járt itt
Egy –talán az egyetlen - kávézó, Siklós egyik legforgalmasabb pontján, kellemes környezetben. Habár az április-végi kerthelyiség még kicsit kopár, de már a leanderek elfoglalták a helyüket. Kellő süteményválaszték híján csak kávéztunk, ez viszont tökéletes volt.
City Café Siklós Siklós - Külső képCity Café Siklós Siklós - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Még az autóból szúrtam ki a helyet a Siklósi Vár felé útközben. Másnap betértünk vacsorára pizzát és görög salátát enni. Mindkettő hibátlan volt, a pizza eredeti olasz módon volt készítve, az ehhez járó pizzaszósszal amit imádok. A desszertek is finomak, bár a gesztenye püré nekem kicsit édes volt, de a City túrós nagyon jó.
City Café Siklós Siklós - Egyéb