Janus Boutique Hotel & Spa Siófok ★★★★

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok
Janus Boutique Hotel & Spa SiófokJanus Boutique Hotel & Spa Siófok
Janus Boutique Hotel & Spa SiófokJanus Boutique Hotel & Spa Siófok

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok bemutatkozása

Siófok nyüzsgő belvárosában található az igazán különleges, dizájn szobákkal rendelkező Janus Boutique Hotel & Spa. Az ide érkező vendégek különböző tematikájú szobákból választhatnak, a japán stílustól egészen Gustav Klimt festői világig.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok vélemények

2024. január 4.a párjával járt itt
A szobák ötletesek, jó a hangulatuk, a személyzet kedves, a wellness nagyon szépre lett kialakítva. A büfésarok nagyon jó megoldás! A reggeli jó volt, hogy sokáig tart. Az átriumok tágassá teszik a pici helyeket is. Mindenhez közel van, minden elérhető.
2023. június 22.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a hotelben, kedvesen fogadtak és előbb is elfoglalhattuk a szobánkat, amelyet mi választhattuk ki a bemutatott fotók alapján. :) Nagyon vegyes és érdekes dizájnja van a hotel minden egyes részének, néhol kicsit káoszosnak éreztem, de valahogy összességében mégis jól működik a stílusokkal való játék.
Kiváló 2019. április 20.a párjával járt itt
Minden szuper volt.Tisztaság reggeli szemelyzet. Csak ajanlani tudom.A hotel dizajn érdekes tetszetős.
2018. június 22.a párjával járt itt
A vendéglátás minta példája a Janus Butique Hotel! Közel a belvároshoz, a Balaton parthoz. Tiszta szobák, udvarias személyzet, kultúrált Wellness, végre nem egy négyszemélyes pezsgő fürdő. A korlátlan Kv-tea fogyasztás is jó ötlet! Retro szobát választottuk, de nem csalódtunk, nagyon jól éreztük magunkat, főleg, hogy június közepén nem volt igazi strand idő, de a wellness kárpótolt.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - EgyébJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Egyéb
Kiváló 2018. április 2.a párjával járt itt
Nagyon meg voltam elégedve a szálloda szolgáltatásaival, elhelyezkedésével. Szép volt a választott szoba és a wellness részleg is. Szívesen ajánlom bárki számára.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 18.a párjával járt itt
Meg voltunk elégedve a hotellal. Belvárosi, közel van a Balaton part. A reggeli jó volt. Egy pici negatívum: ebédre vagy vacsorára nincs lehetőség a szálláshelyen, de a közelben sok vendéglátóhely van, szóval nem akkora probléma. A wellness részleg nem nagy, de mivel kevesen voltunk így tökéletes volt.
Kiváló 2017. szeptember 12.a párjával járt itt
Évek óta május környékén visszatérünk és sohasem kell csalódnunk.
Most is több szobából választhattunk kedvünk szerint.A tisztaság, a személyzet a reggeli minősége a wellness most is kiváló volt mint mindig. Köszönjük szépen nagyon jól éreztük magunkat!
Jövőre lakosztályt választunk kerek évfordulónk lesz!
Kiváló 2017. június 3.a párjával járt itt
Remek élmény egy egyedi hangulatú szállodában, a Balaton parttól és a város szívétől nem messze. Akár kettesben vagy a családjával akar kikapcsolódni, akár a Balaton nyújtotta programokra vágyik, akár a szálloda kényelmét akarja élvezni, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett. Egyedi szobái vannak amik igazán mesések. Tavaly nyáron a Japán szobába idén júliusban a Gésa szobában voltunk. Mind a kettő nagyon tetszett. A wellness részlege tökéletes. Nagyon tiszták a szobák nem látsz pókokat sem. Közel a központ a víztorony és a Petőfi sétány is!
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Környék
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, személyzet, szoba kényelme és tisztasága, reggeli is kifogástalan volt. Én csak annyit hiányolok, hogy reggelin kívül nincs lehetőség többszöri étkezésre. A vonatok zaja sajnos egy rossz alvónak zavaró. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, és mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.