Erzsébet Szálloda Siófok Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Erzsébet Szálloda Siófok Siófok vélemények

Kiváló 2017. július 10.a párjával járt itt
Kikapcsolódásra tökéletesen megfelel jó kilátás kedves személyzet közel a víz. vannak itt rossz vélemények is mindenre panaszkodnak viszont aki wellnesre vágyik az menjen Hollókőre ott hipp hopp elverhet 100 ezreket :) én nyaralni jöttem és nem a szobában lenni nekem ez a legtökéletesebb szálloda minden szempontból több éve ide járunk
Kiváló 2017. január 3.gyerekekkel járt itt
Az 5 fős családunkkal életünkben először mentünk nyaralni a Balatonhoz. Tökéletes választás volt az Erzsébet szálló. Nagyon közel van a parthoz,a személyzet kedves,segítőkész,légkondícionált szobákban pihenhettünk kényelmes ágyakban,az ellátás pedig fantasztikusan jó volt. Finom,bőséges,szerintem mindannyian felszedtünk a nyaralás alatt pár kilót! : )
Kiváló 2016. november 25.barátokkal járt itt
A szálloda minden szemponból nagyon jó,a személyzet kedves, a kiszolgálás szinvonalas ,az ellátás,háromszori svédasztalos kiszolgálás,minden ami szem -szájnak megfelel. A programok is nagyon jók. A szállodában tisztaság van,ez látszott a szaunában is. A szobák szépek és tiszták. A nappali programok,sétahajozás,kocsikázás,kisvonatozás nagyon nagy élmény.
Erzsébet Szálloda Siófok Siófok - Külső képErzsébet Szálloda Siófok Siófok - Külső képErzsébet Szálloda Siófok Siófok - KörnyékErzsébet Szálloda Siófok Siófok - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. november 5.gyerekekkel járt itt
Kétszer üdülhettünk három kiskorúval az Erzsébet Hotelben Siófokon. Remek az elhelyezkedése, az Aranyparton hatalmasakat lehet sétálni nyáron is és télen is. Van saját strandja :) A személyzet roppant kedves! A szálloda kissé retro, de a szobák kényelmesek voltak . Színvonalas programokat szerveznek az ott pihenő családoknak.
Erzsébet Szálloda Siófok Siófok - BelsőErzsébet Szálloda Siófok Siófok - Külső képErzsébet Szálloda Siófok Siófok - Szórakozás/Sport
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Az Erzsébet program keretében 5 napot töltöttünk Siófokon az Erzsébet Szállóban. Superior szobában laktunk, amely teljesen felújított, minden igényünket kielégített. Az ellátás pazar volt, vacsorázni már nemigen tudtunk, szóval, terülj-terülj asztalkám volt minden nap. A recepciók segítőkészek, az étterem dolgozói udvariasak. Máskor is szívesen elmennénk ide, mert nagyon jól éreztük magunkat.
Erzsébet Szálloda Siófok Siófok - SzobákErzsébet Szálloda Siófok Siófok - KörnyékErzsébet Szálloda Siófok Siófok - Vendéglátás
2016. szeptember 14.a párjával járt itt
2015-ben jártunk itt a párommal. Nehezen találtuk meg a szállást, legalább ötször elhajtottunk előtte, mire egy helyi postás útbaigazított. Nem tudom, azóta változott-e a helyzet, de akkor olyan picurka táblán állt az Erzsébet Szálloda felirat, hogy csak úgy három méter távolságból volt olvasható.
Kiváló 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A szobában az ágyak kényelmesek,tiszták,a kilátás pazar. Az étterem és a szakács kiváló mert reggel, délben, este svédasztalos volt a menü,folyamatosan töltötték fel az üres tálcákat! A part pár lépés, tiszta, kisgyerekkel ideális hely, játszótér is van. Az animátorok minden napra terveztek programokat a gyerekeknek.
Szörnyű 2016. június 27.gyerekekkel járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a hotelben hétvégén. A épület 5 emeletén, lift van de volt hogy perceket kellett várni még hozzá jutottunk. Szobában van légkondicionálás de többször kellett szolni hogy nem müködik ilyenkor egyből a recepción keresztül bekapcsolták. Éjszakai lámpa bekapcsolása után apró bogarak lepték el a szobát.
Kiváló 2016. június 26.gyerekekkel járt itt
Egyszerűen tökéletes volt! A szobában működő légkondi, az ágyak kényelmesek, a szobák tiszták, kajára semmit sem költöttünk, mert reggel, bélben, este olyan svédasztalos volt a menü, hogy degeszre tömtük magunkat és a konyha kiváló! A part két lépés, tiszta, kisgyerekkel és nagyobbal is meg lehet találni a nekivaló programot.
Erzsébet Szálloda Siófok Siófok - KörnyékErzsébet Szálloda Siófok Siófok - VendéglátásErzsébet Szálloda Siófok Siófok - KörnyékErzsébet Szálloda Siófok Siófok - Külső képErzsébet Szálloda Siófok Siófok - Vendéglátás
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hely. . hamár az állam bácsi finanszírozza! Semmire nem volt panaszunk, ténykeg már csak a wellness hiányzik és kiváló lenne. Személyzet kedves, animåtorok aranyosak, lányaink sehol nem érezték magukat még ilyen jól! Kaja kitünő, kiszolgás pazar. Jó a szobákra némi felújítás ráférne, de azzal sem volt gond, kényelmes volt! Összeségében nem nagyon tetszett! ****